MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Karetní hry

Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Hodnocení: 2x
  • 5
EAN: 5908310266565

Doveďte svůj národ k věčné slávě! Karetní hra Rexhry Settlers - Zrod Impéria zabaví až 4 hráče najednou, ale má jednu obrovskou výhodu: Skvěle se s ní pobavíte i sami. Samosebou vychází z kultovní počítačové hry. Budovatelská strategie Settlers uchvátila miliony hráčů po celém světě a její karetní varianta dostane i vás. Jako osadník světové velmoci rozšiřujete hranice i slávu své říše. Stavějte, budujte, bojujte – a zvítězte. Jednoduchá pravidla pochopí děti už od 10 let. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Specifikace Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Kategorie Karetní hry
Výrobce REXhry
Nejnižší cena 799 Kč
Věk od 8 - 11 let

Karetní budovatelská strategie s půvabnou grafikou vycházející ze známé počítačové hry The Settlers. Hráči v roli vládců jedné ze čtyř světových velmocí vysílají své osadníky, aby rozšířili hranice svých říší. Staví budovy, produkují a směňují suroviny a napadají soupeře. Cílem je získat co nejvíce vítězných bodů. Hra má jednoduché herní mechanismy a přehledná pravidla. Další z jejích mnoha plusů je i to, že je dobrá v 1, 2, 3 i 4 hráčích, což potvrzují reakce na herních portálech. ... a dál?

Produkt Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Rexhry Settlers - Zrod Impéria - parametry

Název produktu: Rexhry Settlers - Zrod Impéria
Výrobce: REXhry
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 920 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Autoři: Maciej Obszański, Ignacy TrzewiczekNáročnost: 2.77 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.5/10 (18 160 hráčů) Settlers: Zrod impéria (Imperial Settlers) je karetní hra, ve které vedete svůj národ k věčné slávě. Hráči produkují suroviny, staví budovy a rozšiřují možnosti svého národa, přičemž hra je založena na co nejlepším propojení karet, které máte vyloženy. Hra obsahuje čtyři národy - Římany, Barbary, Japonce a Egypťany, Každý z těchto národů může využivat svých speciálních karet a za každý se tek hraje dost jinak. Settlers: Zrod impéria je pěkná hráčská karetní hra. Výdodou je možnost hraní v jednom hráči, ale nejlépe se hraje v počtu dvou hráčů.Hra obsahuje:120 karet národů84 běžných karet16 útočných karet4 desky frakcí1 bodovací deska4 ukazatele frakcí1 ukazatel kol1 žeton prvního hráče24 zlatých žetonů18 žetonů boření10 obranných žetonů6 násobících žetonů4 egyptské žetonynejméně 30 žetonů jídlanejméně 30 žetonů kamenenejméně 30 žetonů dřevanejméně 36 žetonů osadníků1 česká pravidla hryOcenění2014 Golden Geek - Nejlepší hra pro 2 hráče - nominace 2014 Golden Geek - Nejlepší artwork - nominace 2014 Golden Geek - Nejlepší karetní hra - nominace 2014 Golden Geek - Nejlepší hra pro 1 hráče - vítěz 2014 Golden Geek - Nejlepší strategie - nominace 2014 Golden Geek - Hra roku - nominace 2014 Meeples' Choice - nominaceHerní mechanismyTahání karet (Card drafting)Správa karet v ruce (Hand Management)Proměnlivá síla hráčů (Variable Player Powers)

Společenská hra pro 1–4 hráče, doporučený věk od 10 let, alespoň na 40 min hraní, česká lokalizace . Staňte se osadníky a podrobte své říši ostatní národy ve vynikající karetní budovatelské strategii Settlers: Zrod Impéria! Staňte se osadníky a podrobte své říši ostatní národy! Vynikající karetní budovatelská strategie Settlers: Zrod Impéria s půvabnou grafikou vychází ze známé starší počítačové hry The Settlers. Hráči v roli vládců jedné ze čtyř světových velmocí vysílají své osadníky, aby rozšířili hranice svých říší. Staví budovy, produkují a směňují suroviny a napadají soupeře. Cílem je získat co nejvíce vítězných bodů. Hra má snadná a přehledná pravidla a jedno z jejích mnoha plusů je i to, že je stejně skvělá v 1, 2, 3 i 4 hráčích. Kvality hry potvrzují jak nadšené reakce hráčů, tak i recenze internetového pořadu Deskofobie. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu

Imperial Settlers je hra pro 1 až 4 hráče, která se svým grafickým zpracováním podobá prvním dílům počítačové hry Settlers. I v deskové hře budete stavět budovy, obchodovat a plenit - to vše s cílem dosáhnout co nejvíce vítězných bodů. Ve hře máte k dispozici čtyři různé frakce, každou s vlastním specifickým balíčkem karet - Římany, Egypťany, Japonce a barbary. Hra používá základní principy známé z herní postapokalyptické série 51st State, oproti ní se ale odehrává v mnohem přívětivějším prostředí neurčité antiky. Hra je v angličtině. Odkazy: Pravidla (česky, pdf) Video-recenze (Deskofobie


Recenze Rexhry Settlers - Zrod Impéria

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro Rexhry Settlers - Zrod Impéria

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ALBI Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města

ALBI Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města

Společenská hra pro 1–4 hráče, vhodné od 14 let, alespoň na 90 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru . Láká vás dobrodružství? Chcete jej prožívat stejně jako legendární Robinson Crusoe? Pak je tu pro vás společenská strategická hra Robinson Crusoe: »

od 869 Kč

v 10 obchodech

Rexhry První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

Rexhry První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

Autor: Ignacy TrzewiczekNáročnost: 4.19 / 5 Hodnocení BoardGameGeek: 6.7/10 (2 246 hráčů) První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě (First Martians: Adventures on the Red Planet) - je sci-fi kooperativní hra, ve které se ocitáváte na Marsu a jak to tak »

od 799 Kč

v 5 obchodech

Rexhry Aztékové

Rexhry Aztékové

Rozšíření společenské hry pro 2 - 4 hráče, doporučený věk od 10 let. Pokud jste si oblíbili karetní stolní hru Settlers: Zrod impéria, nabízíme vám něco navíc pro její oživení. Rozšíření společenské hry Aztékové je ve svém pořadí druhé rozšíření této »

od 599 Kč

ve 4 obchodech

Rexhry Settlers: Zrod impéria - My jsme si nezačali

Rexhry Settlers: Zrod impéria - My jsme si nezačali

Rozšíření společenské hry pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let, alespoň na 90 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . My jsme si nezačali...ale už se bojuje a vy tak máte možnost posunout hranice svého impéria. Malé rozšíření oblíbené »

od 259 Kč

ve 3 obchodech

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Proč se nepřátelit

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Proč se nepřátelit

Publikace: Settlers: Zrod impéria - Proč se nepřátelit/Společenská hra. Pokud i vy patříte mezi fanoušky oblíbené karetní deskové hry Settlers: Zrod impéria, neváhejte a pořiďte si rozšíření, které přinese ještě více zábavy. Hra je určena pro 1 - 4 hráče, »

od 259 Kč

ve 4 obchodech

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Síla trojice

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Síla trojice

Rexhry - Settlers: Zrod impéria - Síla trojice, 2 - 4 hráči, od 10 let Rozšíření Síla trojice je rozšiřovací balíček karet pro základní hru Settlers: Zrod »

od 255 Kč

ve 3 obchodech

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Amazonky

Rexhry Settlers: Zrod impéria - Amazonky

Rozšíření společenské hry pro 1–4 hráče, doporučený věk od 10 let, alespoň na 90 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Oblíbenou deskovou hru Settlers: Zrod impéria si nyní můžete s novým rozšířením užít ještě víc. Rozšíření »

od 639 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.