MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Herní konzole » Ostatní z kategorie herní konzole » Srovnání cen Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

Ostatní z kategorie herní konzole

Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 5060690790006

Herní konzole - do ruky a retro, počet her: 60, 2.4" displej, předinstalované hry, barva černá . Ponořte se do vzpomínek s retro konzolí Atari Handheld Pac-Man Edition. Tato ruční konzole obsahuje slot pro SD kartu a 60 předinstalovaných her. Mezi nejznámější hry patří klasický Pac man. Retro konzole Atari ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73337
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

Specifikace Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

Kategorie Ostatní z kategorie herní konzole
Výrobce ATARI
Nejnižší cena 999 Kč

Herní konzole - do ruky a retro, počet her: 60, 2.4" displej, předinstalované hry, barva černá . Ponořte se do vzpomínek s retro konzolí Atari Handheld Pac-Man Edition. Tato ruční konzole obsahuje slot pro SD kartu a 60 předinstalovaných her. Mezi nejznámější hry patří klasický Pac man. Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition je vyrobena v designu původní herní konzole. Klíčové vlastnosti retro konzole Atari Handheld Pac-Man EditionAtari Handheld Pac-Man patří k ručním herním » ... a dál?

Produkt Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition - parametry

Název produktu: Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition
Výrobce: ATARI
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Herní konzole - do ruky a retro, počet her: 60, 2.4" displej, předinstalované hry, barva černá . Ponořte se do vzpomínek s retro konzolí Atari Handheld Pac-Man Edition. Tato ruční konzole obsahuje slot pro SD kartu a 60 předinstalovaných her. Mezi nejznámější hry patří klasický Pac man. Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition je vyrobena v designu původní herní konzole. Klíčové vlastnosti retro konzole Atari Handheld Pac-Man EditionAtari Handheld Pac-Man patří k ručním herním konzolímObsahuje slot na SD kartuObjevíte 60 předinstalovaných herJe vyrobena v designu původní konzole Atari Handheld Pac-Man obsahuje tyto hry1. 3D Tic-Tac-Toe 2. adventure 3. air-sea battle 4. aquaventure 5. Asteroids 6. Black jack 7. bowling 8. Breakout 9. Canyon Bomber 10. Centipede 11. Circus Atari 12. crystal castles 13. dark Chambers 14. demons to Diamonds 15. desert Falcon 16. dodge em 17. double Dunk 18. golf 19. gravitar 20. haunted house 21. home run 22. human Cannonball 23. maze


Přidat recenzi pro Retro konzole Atari Handheld Pac-Man Edition

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.