Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu

Knihy

René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha podává ucelený přehled o problému národnostních menšin v meziválečném Československu, a to zejména o právních aspektech. Vedle historického vývoje zaměřeného na vznik právních norem je prozkoumáno mj. jazykové právo, úprava menšinového školství, otázka autonomie i další právní problémy. Kromě vnitrostátní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Menšiny v meziválečném ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 292 Kč

Publikace: Menšiny v meziválečném Československu - Petráš René. Kniha podává ucelený přehled o problému národnostních menšin v meziválečném Československu, a to zejména o právních aspektech. Vedle historického vývoje zaměřeného na vznik právních norem je prozkoumáno mj. jazykové právo, úprava menšinového školství, otázka autonomie i další právní problémy. Kromě vnitrostátní situace je důkladně rozebírána mezinárodněprávní ochrana menšin, tedy systém mezinárodní ochrany, kterému bylo vedle řady dalších zemí » ... a dál?

Produkt René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu

René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu - parametry

Název produktu: René Petráš: Menšiny v meziválečném Československu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha podává ucelený přehled o problému národnostních menšin v meziválečném Československu, a to zejména o právních aspektech. Vedle historického vývoje zaměřeného na vznik právních norem je prozkoumáno mj. jazykové právo, úprava menšinového školství, otázka autonomie i další právní problémy. Kromě vnitrostátní situace je důkladně rozebírána mezinárodněprávní ochrana menšin, tedy systém mezinárodní ochrany, kterému bylo vedle řady dalších zemí podřízeno i Československo. (právní postavení národnostních menšin v první Československé republice a jejich mezinárodněprávní ochrana) (právní postavení národnostních menšin v první Československé republice a jejich mezinárodněprávní ochrana) Autor : René Petráš, Druh sortimentu : Kniha, Menšiny v meziválečném Československu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 438


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.