Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie

Knihy

René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace obsahuje výběrovou bibliografii právněhistorických prací českých a slovenských autorů z let 1990-2000. V soupisu jsou zařazené i práce zahraničních autorů o českých a československých právních dějinách a právněhistorická díla přeložená do češtiny. Kniha je členěna do tří oborově odlišných částí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Publikace: Právněhistorická bibliografie - Petráš René. Publikace obsahuje výběrovou bibliografii právněhistorických prací českých a slovenských autorů z let 1990-2000. V soupisu jsou zařazené i práce zahraničních autorů o českých a československých právních dějinách a právněhistorická díla přeložená do češtiny. Kniha je členěna do tří oborově odlišných částí (metodologické práce, práce o českých a československých dějinách a práce věnované obecným právním dějinám, dějinám státu a práva a římskému právu). Další » ... a dál?

Produkt René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie

René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie - parametry

Název produktu: René Petráš, Marek Starý: Právněhistorická bibliografie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace obsahuje výběrovou bibliografii právněhistorických prací českých a slovenských autorů z let 1990-2000. V soupisu jsou zařazené i práce zahraničních autorů o českých a československých právních dějinách a právněhistorická díla přeložená do češtiny. Kniha je členěna do tří oborově odlišných částí (metodologické práce, práce o českých a československých dějinách a práce věnované obecným právním dějinám, dějinám státu a práva a římskému právu). Další členění je chronologické. Příručka, jejíž autorem je pracovník Ústavu právních dějin PFUK, je určena profesionálním odborníkům, zájemcům o právní historii, právníkům a studentům právnických fakult. (výběr českých a slovenských prací z let 1990-2000 k dějinám státu a práva) (výběr českých a slovenských prací z let 1990-2000 k dějinám státu a práva)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.