MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

Ostatní z kategorie knihy

René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788075954169

Mikuláš a jeho přátelé - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé Mikuláš je malý nezbedný klučík s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. Už v 60. letech se stal ve Francii jedním ze symbolů dětské literatury a od té doby bavil čtenáře po celém světě. Jeho příběhy dostanou každého svým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Jaké má kniha
Mikuláš a jeho přátelé
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

Specifikace René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Mikuláš a jeho přátelé - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé Mikuláš je malý nezbedný klučík s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. Už v 60. letech se stal ve Francii jedním ze symbolů dětské literatury a od té doby bavil čtenáře po celém světě. Jeho příběhy dostanou každého svým promyšleným a nevinným humorem, lehkostí stylu, a výjimečným literárním talentem autora – Réné Goscinnyho.Příhody Mikuláše a jeho legračních kamarádů tlustého Vendelína, vychloubavého Augustína, » ... a dál?

Produkt René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé - parametry

Název produktu: René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 205 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mikuláš a jeho přátelé - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé Mikuláš je malý nezbedný klučík s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. Už v 60. letech se stal ve Francii jedním ze symbolů dětské literatury a od té doby bavil čtenáře po celém světě. Jeho příběhy dostanou každého svým promyšleným a nevinným humorem, lehkostí stylu, a výjimečným literárním talentem autora – Réné Goscinnyho.Příhody Mikuláše a jeho legračních kamarádů tlustého Vendelína, vychloubavého Augustína, silného Albína, šprta Celestýna, Kryšpína,Viktorína či Fridolína jsou vlastně celkem obyčejné postřehy všedních dnů, nebýt Goscinyho geniálního stylu, talentu zachytit dětský způsob uvažování a dodat příběhům výborné a nečekané pointy či legrační kontrasty.Vynikající pointy dodávají někdy úsměvně filozofický podtón a skutečně nemusíte být dětmi, byste se zasmáli inteligentnímu a nadčasovému vtipu, který, mnohem víc než v ději, spočívá v jazyce a slovních hříčkách. z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro školáky | Příběhy pro děti | Humorné příběhy pro děti | Mikulášovy patálie od BB art naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro René Goscinny: Mikuláš a jeho přátelé

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.