Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe

Knihy naučná literatura

Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe

Hodnocení: 1x
  • 4

Jste na rodičovské dovolené, nebo se na ni teprve chystáte? Pracujete a zároveň pečujete o osobu blízkou? Máte pocit, že vám život utíká pod rukama a rozpadají se vám vztahy, že nemáte čas se věnovat sobě, přátelům, zájmům? Hledáte rovnováhu mezi osobním životem a zaměstnáním? Ve všech těchto a v mnoha dalších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak sladit práci a rodi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe koupíte i tady

Specifikace Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 57 Kč

Jste na rodičovské dovolené, nebo se na ni teprve chystáte? Pracujete a zároveň pečujete o osobu blízkou? Máte pocit, že vám život utíká pod rukama a rozpadají se vám vztahy, že nemáte čas se věnovat ... a dál?

Produkt Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe

Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe - parametry

Název produktu: Renata Rydvalová, Blanka Junová: Jak sladit práci a rodinu ...a nezapomenout na sebe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jste na rodičovské dovolené, nebo se na ni teprve chystáte? Pracujete a zároveň pečujete o osobu blízkou? Máte pocit, že vám život utíká pod rukama a rozpadají se vám vztahy, že nemáte čas se věnovat sobě, přátelům, zájmům? Hledáte rovnováhu mezi osobním životem a zaměstnáním? Ve všech těchto a v mnoha dalších případech se nevyhnete "slaďování" - profesního a soukromého života, péče o rodinu. Nevíte, jak na to? Nezoufejte. Přinášíme vám tipy a rady, jak se s nelehkými situacemi během "slaďování" vypořádat a přitom si zachovat "zdravý rozum". Ukážeme vám, jak se "poprat" s návratem do práce, jak celou situaci vnímá zaměstnavatel, a hlavně - co na to vaše děti. Z obsahu O autorkách Renata, syn 9 let, dcera 3 roky, vdaná Blanka, synové 7 a 5, neprovdána za svého muže Úvod Jak to vidí druzí? (Renata Rydvalová) Jak je to s těmi generacemi? Jak je to s tím slaďováním? Jak nám dnešní společnost slaďování (ne)ulehčuje? Slaďování začíná uvnitř (Blanka Junová) Postoje, stereotypy a očekávání Mateřství a otcovství: měnící se obraz Pozitivní přístup Proaktivita Zevnitř ven (Blanka Junová) Touha jako vnitřní motor Vize a cíle jako opěrné body Slaďování: rovnováha a spokojenost v mém životě Myšlenková mapa Kolo rovnováhy Rodina a přátelé Práce: váš přínos světu nebo životní poslání Zázemí: domov a peníze Zdraví Osobnostní a duchovní rozvoj Mapa nebo kolo? Venku: schopnost uvést vše do každodenního života (Blanka Junová) Víra, sebedůvěra, pozornost a odvaha jako pomocníci Priority, vůle a vytrvalost jako výkonná složka Začněte drobnými kroky Kreativita všedního dne Podpora Základní potřebné dovednosti Asertivita Znalosti Vyjednávání Delegování Organizace času (time management) Organizace času je o cílech, úkolech a prioritách Návrat do zaměstnání (Blanka Junová) Nové zaměstnání Hurá, mám práci Nikdo mě nechce! Zůstat doma? Jak to vidí zaměstnavatel? (Renata Rydvalová) Rodičem na trhu práce, je to opravdu vždy nevýhoda Alternativní pracovní úvazky Návrat do práce Co udělat, aby byl návrat po mateřské nebo rodičovské zpět do zaměstnání optimální? Firemní školky Jak to vidí děti? (Blanka Junová) Čas na děti: kvalita versus kvantita Mateřská, otcovská neboli rodičovská vina Hlídání dětí Zvykání dítěte na cizí prostředí Když dítě při vašem odchodu brečí Samostatnost, odpovědnost a zapojení se do domácnosti: začněte včas Děti jsou součástí domácnosti, nikoliv jejími konzumenty Rozdílné styly výchovy Děti nás učí (Blanka Junová) Klíčové kompetence - moderní zaklínadlo pedagogů i personalistů Jednotlivé lekce Odolnost vůči stresu a syndrom vyhoření Příloha 1 Mozkové hemisféry Příloha 2 Myšlenková mapa Příloha 3 Můj život v rovnováze Závěr Literatura     Uchopte život opět do vlastních rukou a nalezněte znovu rovnováhu.. Někdy se může stát, že trpíte pocitem, že Vám život utíká pod rukama a některé vztahy nejsou takové jak byste si představovali. Nemáte čas se věnovat svým blízkým a to ani sobě. Publikace Vám na základě rad a tipů pomůže naleznout rovnováhu a sladit ta


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.