Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy

Učebnice/Odborná literatura

Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy

Hodnocení: 1x
  • 4

Dětská endokrinologie do kapsy - Pomahačová Renata, Kalvachová Božena. Cílem publikace je podat především praktickým lékařům pro děti a dorost a pediatrům na lůžkových odděleních přehledné a srozumitelné informace o nejčastějších poruchách endokrinního systému u dětí a dospívajících a přispět tak k včasnému odhalení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy koupíte i tady

Specifikace Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 200 Kč

Cílem publikace je podat především praktickým lékařům pro děti a dorost a pediatrům na lůžkových odděleních přehledné a srozumitelné informace o nejčastějších poruchách endokrinního systému u dětí a dospívajících a přispět tak k včasnému odhalení často závažných endokrinních chorob. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány poruchám růstu, puberty, štítné žlázy, nadledvin, vodního hospodářství, sestupu varlat, kalciumfosfátového metabolismu a dětskému diabetu. Každá z kapitol začíná stručnou obecnou charakteristikou » ... a dál?

Produkt Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy

Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy - parametry

Název produktu: Renata Pomahačová, Božena Kalvachová: Dětská endokrinologie do kapsy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dětská endokrinologie do kapsy - Pomahačová Renata, Kalvachová Božena. Cílem publikace je podat především praktickým lékařům pro děti a dorost a pediatrům na lůžkových odděleních přehledné a srozumitelné informace o nejčastějších poruchách endokrinního systému u dětí a dospívajících a přispět tak k včasnému odhalení často závažných endokrinních chorob. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány poruchám růstu, puberty, štítné žlázy, nadledvin, vodního hospodářství, sestupu varlat, kalciumfosfátového metabolismu a dětskému diabetu. Každá z kapitol začíná stručnou obecnou charakteristikou onemocnění. Následují kazuistická sdělení, prostřednictvím kterých autorky upozorňují na klinické a laboratorní nálezy vedoucí ke konečné diagnóze příslušné endokrinopatie. V závěru všech kapitol jsou pak uvedena doporučení pro praxi z hlediska diagnostiky a léčby, která vyplývají z obecných, ale i z vlastních pozorování autorek. Text je vždy doplněn o obrazovou dokumentaci a kapitola o poruchách růstu u dětí navíc o patologické růstové křivky. Dětská endokrinologie do kapsy - Pomahačová Renata, Kalvachová Božena od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.