Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi

Knihy

Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: V publikaci jsou uvedeny možnosti vzniku a šíření infekčních onemocnění v ambulantní praxi a základní zásady hygienicko-epidemiologických opatření v ambulancích, včetně stomatologických pracovišť. Dále jsou v ní shrnuta nejdůležitější opatření v ordinacích týkající se příjmu pacientů, dezinfekce, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hygiena a epidemiologie..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi koupíte i tady

Specifikace Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 185 Kč

Autorka v této publikaci uvádí možnosti vzniku a šíření infekčních onemocnění v ambulantní praxi a základní zásady hygienicko-epidemiologických opatření v ambulancích, včetně stomatologických pracoviš ... a dál?

Produkt Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi

Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi - parametry

Název produktu: Renata Podstatová: Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: V publikaci jsou uvedeny možnosti vzniku a šíření infekčních onemocnění v ambulantní praxi a základní zásady hygienicko-epidemiologických opatření v ambulancích, včetně stomatologických pracovišť. Dále jsou v ní shrnuta nejdůležitější opatření v ordinacích týkající se příjmu pacientů, dezinfekce, sterilizace, manipulace s biologickým materiálem a s prádlem, likvidace odpadu, používání osobních ochranných prostředků, používání bariérové ošetřovací techniky, očkování, úklidu, kvality vody a ovzduší. Mezi nejvýznamnější kroky v prevenci nozokomiálních i profesionálních nákaz v ordinaci patří také dezinfekce rukou vždy před a po zdravotnických výkonech u pacientů, po manipulaci s biologickým materiálem a vždy při uplatňování bariérového ošetřovacího režimu, aby se zabránilo vzniku a šíření infekce. Všechny tyto zásady musejí být popsány v provozních řádech a také důsledně dodržovány ve všech ambulancích. Součástí publikace je i vzorový provozní řád všeobecné ambulance. Publikace je určena lékařům všech specializací, hygienikům a epidemiologům v terénu. Komu je kniha určena: Publikace je určena lékařům všech specializací, hygienikům a epidemiologům v terénu. Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi - Renata Podstatová. Autorka v této publikaci uvádí možnosti vzniku a šíření infekčních onemocnění v ambulantní praxi a základní zásady hygienicko-epidemiologických opatření v ambulancích, včetně stomatologických pracovišť. Publikace bude doplněna vzorovým provozním řádem všeobecné ambulance. Publikace je určena lékařům všech specializací, hygienikům a epidemiologům v terénu. Hygiena a epidemiologie pro ambulantní praxi - Renata Podstatová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.