Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech

Knihy naučná literatura

Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech

Hodnocení: 1x
  • 4

Velká celobarevná fotografická publikace mapující 120 středočeských hradů, zámků a tvrzí s doprovodnými texty v pěti jazycích (česky, anglicky, německy, francouzsky, rusky). Může sloužit jako průvodce dějinami středoevropské architektury, jak se projevovala ve slohu či překrývání stavebních slohů na jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Velkolepá sídla střední..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech koupíte i tady

Specifikace Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 315 Kč

Unikátní obsáhlá fotografická publikace představující sto dvacet středočeských hradů, zámků a tvrzí láká svojí výpravností. Obsahuje více než tisíc jedinečných fotografií, přináší poučení i tipy na výlety. ... a dál?

Produkt Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech

Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech - parametry

Název produktu: Renata Košťálová, Vratislav Košťál: Velkolepá sídla středních Čech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 315 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Velká celobarevná fotografická publikace mapující 120 středočeských hradů, zámků a tvrzí s doprovodnými texty v pěti jazycích (česky, anglicky, německy, francouzsky, rusky). Může sloužit jako průvodce dějinami středoevropské architektury, jak se projevovala ve slohu či překrývání stavebních slohů na jednotlivých historických objektech. Publikace je volným pokračováním a vyvrcholením šestidílné ediční řady Historická sídla Středočeského kraje – Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko; Berounsko, Kladensko a Rakovnicko; Kolínsko a Kutnohorsko; Příbramsko; Benešovsko; Okolí Prahy. Z knihy promlouvají především fotografie, doprovázené stručnými texty, jejichž cílem je optikou jednotlivých sídel navnadit, potěšit a zejména pak nenásilně připomenout barvitou českou minulost. Vzhledem k uspořádání – po jednotlivých stavebních slozích – rozšiřuje publikace povědomí o slohové rozmanitosti nejvýznamnějších staveb centrálního teritoria někdejšího Království českého a je ji možné chápat i jako stručného průvodce dějinami architektury střední Evropy. Zaměřuje se ovšem na to, co by z hlediska čtenáře a návštěvníka zámku, hradu či tvrze mohlo být nejpřitažlivější a nejzajímavější. Kniha by se měla stát inspirací k návštěvě regionu zrodu české státnosti – středočeského orbitu hlavního města Prahy. Velkolepá sídla středních Čech - Vratislav Košťál,Renata Košťálová, Unikátní obsáhlá fotografická publikace představující sto dvacet středočeských hradů, zámků a tvrzí láká svojí výpravností. Obsahuje více než tisíc jedinečných fotografií, přináší poučení i tipy na výlety. Poslouží jako praktický slovník dějin architektury, který mapuje vývoj reprezentativního sídla elity národa od doby románské až po současnost. Spojuje historicky provázané regiony Středočeského kraje a hlavního města Prahy. A šíří hodnoty tradiční architektury středních Čech tak, jak je prosazuje nadace prince Charlese INTBAU, která úsilí autorů dlouhodobě podporuje. To vše v pěti jazycích, česky, anglicky, německy, francouzsky i rusky! Ideální dárek z cest!
  • 120 hradů, zámků a tvrzí
  • 1000 jedinečných fotografií
  • 5 jazyků v doprovodných textech z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Architektura | Česká architektura od Barrister & Principal naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.