Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit

Hodnocení: 53x
  • 3.0566

Didaktis Literatura pro 1. ročník středních škol je pracovní sešit, který díky názorným příkladům a úkolům pomáhá lepšímu porozumění probírané látky. Tato učebnice již od 1. ročníku přímo připravuje žáky na maturitní zkoušku. Publikace: Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit - R. Bláhová, E. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86802

Jaké má kniha
Literatura pro 1. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Pracovní sešit tvoří kompaktní celek s učebnicí – ověřuje a dále prohlubuje znalost příslušného učiva, výrazně také napomáhá jeho aplikaci do konkrétních souvislostí. Široká škála typů cvičení současně zvlášť směřuje k rozvíjení dovedností a klíčových kompetencí žáků. ... a dál?

Produkt Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit

Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Renata Bláhová: Literatura pro 1. ročník středních škol - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.06 bodů z 5
Počet hodnocení: 53 x
Hodnocení:
  • 3.0566
Podrobný popis:

Didaktis Literatura pro 1. ročník středních škol je pracovní sešit, který díky názorným příkladům a úkolům pomáhá lepšímu porozumění probírané látky. Tato učebnice již od 1. ročníku přímo připravuje žáky na maturitní zkoušku.

Publikace: Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit - R. Bláhová, E. Chvalovská, T. Polášková, P. Slepička, K. Srnská. Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje znalosti, které jsou po teoretické stránce obsaženy v učebnici. Stejně tak napomáhá rozvoji dovedností i klíčových kompetencí na pozadí probíraného učiva. Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice, čímž usnadňuje vlastní práci s touto částí sady. Navíc je na konci každého tematického celku zařazena opakovací kapitola, která prohloubí a otestuje znalosti a dovednosti studentů. Pracovní sešit je postaven na nepřeberném množství ukázek z literárních děl, dá se tedy využít i jako klasická čítanka. Kromě toho se ke každé ukázce vztahují konkrétní otázky úkoly, které napomáhají k dosažení očekávaných výstupů, k rozvoji klíčových kompetencí, realizaci průřezových témat i zapojení mezipředmětových vztahů dle RVP pro střední odborné i gymnaziální vzdělávání. V pracovním sešitě jsou obsažena cvičení pro individuální, párovou i skupinovou práci. Přináší i náměty pro dlouhodobější projekty. Pracovní sešit, stejně jako učebnice, odkazuje na ukázky na CD, se kterými se v pracovním sešitě rovněž pracuje. Dabingu se ujali přední čeští herci v čele s nositelem Ceny Thálie, panem Erikem Pardusem. Rozhovor s Erikem Pardusem si můžete přečíst zde. Přepis audio nahrávek z CD ke cvičením v učebnici a pracovním sešitu učebnicové sady Literatura pro 1. ročník SŠ je součástí titulu Literatura pro 1. ročník SŠ - Průvodce pro učitele. Přepis audio nahrávek a také úkolů k filmovým ukázkám na DVD naleznete v sekci "Ke stažení" zde. Určité typy cvičení se cíleně zaměřují na práci s jazykovým materiálem: procvičují pravopis, tvarosloví, skladbu, podporují tvůrčí práci s textem. Cvičení dále rozvíjí komunikační a sociální dovednosti studentů, a to vždy na pozadí probíraného učiva literatury. Obsažená cvičení podporují i práci s ostatními zdroji informací (odborná literatura, internet, …), učí tak studenta zásadám práce s informačními zdroji při tvorbě vlastních prací, což uplatní jak v dalším studiu, tak i v praktickém životě. Naprostou většinu cvičení lze do sešitu přímo vypracovat (výjimku tvoří pouze dlouhodobější projekty a cvičení vyžadující vytvoření delšího textu). Kombinací práce s učebnicí a pracovním sešitem tak tedy konečně odpadá pro studenty zdlouhavé zapisování do sešitů. Studenti mohou konečně studovat a pedagogové učit, ne trávit drahocenný čas nekonečnými zápisy a diktováním. Informační materiál pro školy k celé učební sadě naleznete zde (v pdf). S doložkou MŠMT. Publikace: Literatura pro 1. ročník středních škol - pracovní sešit - R. Bláhová, E. Chvalovská, T. Polášková, P. Slepička, K. Srnská. Pracovní sešit tvoří kompaktní celek s učebnicí – ověřuje a dále prohlubuje znalost příslušného učiva, výrazně také napomáhá jeho aplikaci do konkrétních souvislostí. Široká škála typů cvičení současně zvlášť směřuje k rozvíjení dovedností a klíčových kompetencí žáků. Ucelená sada učebn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.