Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří

Knihy

Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Astroprůvodce kanceláří. Nemůžete se za žádnou cenu domluvit s kolegou z protější kanceláře, s nímž se denně vídáte na poradách? Hledáte cestu k odtažitému šéfovi nebo naopak unikáte před jeho přílišnou žoviálností? Podívejte se do jejich osobní složky, zjistěte datum narození ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří koupíte i tady

Specifikace Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 26 Kč

Nemůžete se za žádnou cenu domluvit s kolegou z protější kanceláře, s nímž se denně vídáte na poradách? Hledáte cestu k odtažitému šéfovi nebo naopak unikáte před jeho přílišnou žoviálností? Podívejte se do jejich osobní složky, zjistěte datum narození a zeptejte se hvězd, jak nejlépe na ně! Astrologický průvodce kanceláří vám pomůže odhalit nejen vaše vlastnícvlohy, silné i slabé stránky v pracovním procesu, ale i to, co můžete (či na druhé straně nemůžete) očekávat od nadřízeného narozeného ve znamení Vah a čím » ... a dál?

Produkt Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří

Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří - parametry

Název produktu: Reinecke Susanne: Astroprůvodce kanceláří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 26 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 173 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Astroprůvodce kanceláří. Nemůžete se za žádnou cenu domluvit skolegou zprotější kanceláře, snímž se denně vídáte na poradách? Hledáte cestu kodtažitému šéfovi nebo naopak unikáte před jeho přílišnou žoviálností? Podívejte se do jejich osobní složky, zjistěte datum narození azeptejte se hvězd, jak nejlépe na ně!Astrologický průvodce kanceláří vám pomůže odhalit nejen vaše vlastnícvlohy, silné islabé stránky vpracovním procesu, ale ito, co můžete (či na druhé straně nemůžete) očekávat od nadřízeného narozeného ve znamení Vah ačím vás může mile překvapit podřízený Kozoroh. Díky této knize můžete lépe poznat duševní "výbavu" lidí, snimiž denně trávíte častomnohem víc času než se svou vlastní rodinou, naučíte se je pochopit aporozumět jejich chování ajednání vrozličných situacích všedního dne na pracovišti. Astroprůvodce kanceláří od nakladatelství v kategorii | Astrologie, horoskopy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.