Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux

Knihy

Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux

Hodnocení: 1x
  • 3.5

* tento nový třídílný komplet učebnic francouzštiny vznikl na základě nejnovějších prací v rámci Evropské Unie * 1. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň A1/A2+ SERR pro jazyky 2. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň A2/B1 SERR pro jazyky 3. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň B1/B1+ SERR pro jazyky * pro starší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux koupíte i tady

Specifikace Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 344 Kč

Podtitul: + CDAutor: Régine Mérieux; Yves LoiseauVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-2-7805-627-9Rozměry: 255,0 x 190,0 x 9,0 ... a dál?

Produkt Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux

Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux - parametry

Název produktu: Régine Merieux, Yves Loiseau: Connexions 3 Pracovní sešit - Régine Merieux
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 344 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • tento nový třídílný komplet učebnic francouzštiny vznikl na základě nejnovějších prací v rámci Evropské Unie 1. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň A1/A2+ SERR pro jazyky 2. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň A2/B1 SERR pro jazyky 3. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň B1/B1+ SERR pro jazyky pro starší dospívající a dospělé studenty (SŠ, JŠ, VŠ a dospělé) každý díl na 100 až 120 výukových hodin (tzn. 1,5 - 2 roky při 3 hodinové dotaci) Connexions jsou určeny pro efektivní výuku jazyka pod vedením učitele 4 moduly po 3 lekcích, každá lekce je rozdělená do 5 dvoustran, což představuje pravidelnou práci s textem a s návazností v dalších lekcích důležité je seznámení s francouzskými a frankofonními reáliemi všechny úlohy jsou dobře propracované, jsou mezi nimi zařazeny i četné způsoby sebehodnocení lišty po stranách slouží jako opakovací či doplňující nástroje v rámci výuky na konci učebnice je 12 testů tzn. jedna strana úloh pro každou lekci pracovní sešit nabízí řadu písemných či mluvených aktivit a cvičení s klíčem vzadu (80 procent těchto cvičení si mohou studenti dělat sami a zbytek dělají s učitelem ve třídě) v metodické příručce jsou kromě pokynů pro práci učitele další aktivity k využití ve výuce, klíč k testům v učebnici a přípravné texty na zkoušku DELF na CD audio nebo audiokazetách jsou dialogy, písničky, rozhovory, fonetická cvičení atd. stránky www.didierconnexions.com jsou bohatou podporou při studiu pro studenty-začátečníky, kteří se dobře neorientují v cizojazyčné učebnici jsme k 1. dílu připravili Studijní příručku v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12 lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný francouzsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu, který vychází z původního několikajazyčného slovníčku v učebnici. Connexions 3 vise a rendre les apprenants capables d'accomplir des tâches dans les domaines variés de la vie sociale, grâce a l'acquisition de savoirs et savoir-faire communicatifs, linguistiques et culturels et par la mise en place de réelles stratégies d'apprentissage. ISBN: 2-278-05627-1EAN: 9782278056279Rozsah: 144 str.Formát: 190 x 250 pracovní sešit nabízí řadu písemných či mluvených aktivit a cvičení s klíčem vzadu (80 procent těchto cvičení si mohou studenti dělat sami a zbytek dělají s učitelem ve třídě)

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.