Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Regina Swoboda: Jak na ženy

Knihy naučná literatura

Regina Swoboda: Jak na ženy

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Rádi byste našli tu pravou, ale nevíte jak? Nebo ji už máte doma, ale nejste si jistí, zda si ji dokážete udržet? Jak rozdmýchávat a udržovat v ženě oheň? Jak v sobě skloubit mužného rytíře činu a zároveň citlivého naslouchajícího partnera? Je třeba ženu chápat, nebo ji stačí milovat? Jak překonat bariéry ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak na ženy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Regina Swoboda: Jak na ženy koupíte i tady

Specifikace Regina Swoboda: Jak na ženy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Rádi byste našli tu pravou, ale nevíte jak? Nebo ji už máte doma, ale nejste si jistí, zda si ji dokážete udržet? Jak rozdmýchávat a udržovat v ženě oheň? Jak v sobě skloubit mužného rytíře činu a zároveň citlivého naslouchajícího partnera? Je třeba ženu chápat, nebo ji stačí milovat? Jak překonat bariéry emancipace a probít se až k přirozené ženské podstatě vaší vyvolené? Jak přestat být věčným kamarádem a stát se namísto toho věhlasným lovcem ve svém revíru? S tím vším a ještě s mnoha dalšími radostmi i strastmi » ... a dál?

Produkt Regina Swoboda: Jak na ženy

Regina Swoboda: Jak na ženy - parametry

Název produktu: Regina Swoboda: Jak na ženy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Rádi byste našli tu pravou, ale nevíte jak? Nebo ji už máte doma, ale nejste si jistí, zda si ji dokážete udržet? Jak rozdmýchávat a udržovat v ženě oheň? Jak v sobě skloubit mužného rytíře činu a zároveň citlivého naslouchajícího partnera? Je třeba ženu chápat, nebo ji stačí milovat? Jak překonat bariéry emancipace a probít se až k přirozené ženské podstatě vaší vyvolené? Jak přestat být věčným kamarádem a stát se namísto toho věhlasným lovcem ve svém revíru? S tím vším a ještě s mnoha dalšími radostmi i strastmi soužití s něžným pohlavím vám v této knize poradí zkušená autorka a komunikační trenérka. Na mnoha příkladech vám ukáže, jak můžete vylepšit své vztahy se ženami a co udělat pro to, aby byly spokojené. Odměnou vám budou úspěchy, jichž u žen dosáhnete!   Z obsahu O autorce 9 Předmluva 11 Přání ženy 11 Přání muže 12 Dvě strany mince 12 Návod k použití 13 Úvod 15 Nesnadné dobývání 15 Cesta je cíl - za vším je systém 15 1. Jin a jang 17 Krok zpět je krokem vpřed 19 Správná rovnováha 21 Vytvořit prostor - přijímat rozhodnutí a vymezovat hranice 23 Mužská a ženská energie 27 Oheň a voda 31 Mužská síla 33 Hvězdy a planety 34 Odvaha a iniciativa se cení 36 2. Rozumět ženám: ženský způsob myšlení 39 Více než jen malý rozdíl 41 Když říká ne a myslí ano 47 Jako pes a kočka 49 3. Zvláštní hra: upřímnost 51 Mužská přitažlivost - následuj své světlo 52 S upřímností nejdál dojdeš - buď opravdový 55 Od ega k vlastní podstatě 59 Vytvořit hru 60 Podceňování nebo vychloubání 64 4. Brány pevnosti jménem žena 65 Brána k jejímu rozumu 68 Srdce: uznání a odezva 75 Libido - ochota ustoupit, hra, humor 80 5. Doteky 89 6. Navázání kontaktu 95 Upřímnost a opravdovost 96 Status 102 Buď připraven 103 Cesta je cíl 104 Vlastní peří 105 Buď džentlmen 107 Interpretace znamení 109 S lehkostí k úspěchu 111 Umění vyprávět příběhy 114 Strategie lovu 116 Její okolí 118 Lovecké revíry 122 Hledání partnerů online nebo na inzerát 123 7. Vedení rozhovoru - zvědavost - světlo 125 Řídit zábavu 129 Hlavní je intonace - a určuje výsledek 133 Další rande 135 Velkorysost se vyplatí 136 8. Rozdmýchat oheň a udržovat ho 139 Která je ta pravá? 140 Jak udržet lásku svěží? 141 Blízkost a odstup 146 Úroveň intimity 149 9. Věčný kamarád 153 Recept na úspěch 155 Cesta z pasti 160 Aktivní a pasivní 161 Pryč z bezpečného pohodlí 161 Epilog 165 Doslov 174 Poděkování 175   O autorovi Regina Swoboda je ředitelkou firmy OPEN4LIFE v Pullachu u Mnichova a již více než deset let se věnuje tematice komunikace. Jako trenérka se specializuje na oblast vztahů, pravidelně řadu let pořádá semináře pro tzv. zaříkávačky mužů, zaříkávače žen a nezadané. Koučuje ženy i muže v oblasti vztahů i profesní komunikace a je uznávanou mentorkou na univerzitě v Kostnici. Po bestselleru Jak na muže tato renomovaná komunikační trenérka a autorka napsala také poradce pro muže, kterého právě držíte v rukou. www.open4life.de www.maennerfluesterin.de Regina SwobodaCo by muži měli vědět o ženách a ženy by mužům nikdy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.