Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí

Učebnice/Odborná literatura

Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí

Hodnocení: 1x
  • 4

doc. MUDr. Jeseňák Miloš, Ph.D.,MBA, MUDr. Rennerová Zuzana, Ph.D., prof. MUDr. Bánovčin Peter, CSc., a kolektív Anotace: Monografie početného týmu převážně slovenských, ale částečně i českých odborníků podává recentní pohled na problematiku opakovaných respiračních infekcí (RIDC) v dětském věku a na možnosti jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Recidivujúce infekcie d..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí koupíte i tady

Specifikace Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 279 Kč

Monografie početného týmu převážně slovenských, ale částečně i českých odborníků podává recentní pohled na problematiku opakovaných respiračních infekcí (RIDC) v dětském věku a na možnosti jejich komp ... a dál?

Produkt Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí

Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí - parametry

Název produktu: Recidivujúce infekcie dýchacích ciest a imunomodulácia u detí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

doc. MUDr. Jeseňák Miloš, Ph.D.,MBA, MUDr. Rennerová Zuzana, Ph.D., prof. MUDr. Bánovčin Peter, CSc., a kolektív Anotace: Monografie početného týmu převážně slovenských, ale částečně i českých odborníků podává recentní pohled na problematiku opakovaných respiračních infekcí (RIDC) v dětském věku a na možnosti jejich komplexní léčby a prevence. V úvodních kapitolách čtenář nalezne přehledné pojednání o imunitní reaktivitě lidského organismu a jejím vztahu ke vzniku RIDC. Problematika RIDC je dána do souvislosti s fyziologickou, tedy "normální" nemocností dítěte. Současně je předložena definice RIDC, analyzována etiologie těchto onemocnění a popsán diagnostický přístup k dětským pacientům, kteří opakovanými infekcemi trpí. Druhá, nejrozsáhlejší kapitola je věnována možnostem ovlivnění imunitního systému v dětském věku. Zabývá se mj. účinky beta-glukanů, prebiotik, nukleotidů, mateřského mléka, bovinního kolostra, nenasycených mastných kyselin, vitaminů, stopových a dalších prvků, systémové enzymoterapie, hormonů thymu a řady fytoproduktů. Následně jsou zařazeny statě na téma bakteriálních imunomodulátorů, bakteriálních vakcín, muramylpeptidů, BCG, probiotik, imunoglobulinů, transfer faktorů, syntetických a semisyntetických imunomodulačních látek, např. antihistaminik, antileukotrienů, makrolidů, fusafunginu, cytokinů a anticytokinů, palivizumabu a jiných přípravků. Závěr kapitoly je věnován ostatním možnostem ovlivnění recidivujících respiračních infekcí - mukolytiky a expektorancii, antitusiky, kortikosteroidy, homeopatií, postupy ortomolekulární medicíny, roztoky solí, očkováním, režimovými opatřeními, klimatickou léčbou či dechovou rehabilitací. Třetí kapitola "Imunomodulace v hraničních disciplínách" obsahuje pojednání o této léčbě u kriticky nemocných dětí, při recidivujících bakteriálních infekcích močových cest, vulvovaginitidách a dalších onemocněních. Vhodným obohacením monografie je závěrečná kapitola zdůrazňující multidisciplinární přístup k diagnostice a léčbě RIDC včetně racionální imunomodulační léčby. Text je bohatě dokumentován barevnými ilustracemi a obrázky, přehlednými tabulkami, schématy a grafy. Každá kapitola je vždy doplněna odkazy na recentní odbornou literaturu a stručným souhrnem či závěrem. Specializace - Alergologie a klinická imunologie, Pediatrie, Biochemie, Interní medicína, Pneumologie, Všeobecné lékařství, Ostatní, Otorinolaryngologie, Alternatívní medicína Jazyk: slovensky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.