Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt

Knihy

Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Rebeca Wildová, Mnoho rodičů se snaží o respektující výchovu. S vymezováním hranic ve výchově dětí si je však jist málokdo. Často se pohybujeme mezi dvěma extrémy – buď dětem nastavíme hranice příliš omezující, nebo naopak až příliš široké. Děti však ke svému správnému vývoji potřebují takové hranice, mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Svoboda a hranice, lásk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt koupíte i tady

Specifikace Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 168 Kč

Mnoho rodičů se snaží o respektující výchovu. Přečetli si ty nejlepší dostupné knihy, ale přesto jim naskočí husí kůže, když se řekne slovo „hranice“. Je tomu tak proto, že sami zažili buď hranice ome ... a dál?

Produkt Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt

Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt - parametry

Název produktu: Rebeca Wild: Svoboda a hranice, láska a respekt
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Rebeca Wildová, Mnoho rodičů se snaží o respektující výchovu. S vymezováním hranic ve výchově dětí si je však jist málokdo. Často se pohybujeme mezi dvěma extrémy – buď dětem nastavíme hranice příliš omezující, nebo naopak až příliš široké. Děti však ke svému správnému vývoji potřebují takové hranice, mezi nimiž se budou cítit jako doma, aby se mohly rozvíjet podle své vnitřní motivace a zralosti. V knize naleznete spoustu užitečných poznatků, které autorka načerpala během více než třicetileté pedagogické praxe. Základem úspěchu v soužití s dětmi je vytvoření „vhodného prostředí“ a respekt k jejich vlastním životním procesům. Kniha je cennou podporou pro všechny, kdo žijí a pracují s dětmi. „Znovu a znovu vidíme, že hranice neslouží k tomu, abychom děti vedli k nějakému cíli, který jsme si vymysleli: aby se staly zodpovědnějšími, inteligentnějšími nebo sociálnějšími. Naším úkolem je vytvořit (a tedy také ohraničit) prostředí, ve kterém se mohou odehrávat pravé vývojové procesy.“ Rebeca Wildová

Druh sortimentu : Kniha, Svoboda a hranice, láska a respekt, Jazyk : Čeština, Počet stran : 196 Mnoho rodičů se snaží o respektující výchovu.

Přečetli si ty nejlepší dostupné knihy, ale přesto jim naskočí husí

kůže, když se řekne slovo „hranice“. Je tomu tak proto, že sami

zažili buď hranice omezující, které jim byly prezentovány

direktivním způsobem, nebo hranice příliš široké. Ale děti hrani


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.