RAVAK Silikon 310ml transparent - PROFESIONAL
RAVAK Silikon 310ml transparent - PROFESIONAL

TOP 11
RAVAK Silikon 310ml transparent - PROFESIONAL

od 225 Kč
Sanitární silikon byl vyvinut odborníky na vybavení koupelen. Originální silikonový tmel RAVAK Professional dokonale spojuje různorodé materiály (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, sklo, hliník, lak atd.). Dlouhodobé fungicidní vlastnosti, barevná stálost, hygienická nezávadnost. Silikon se nanáší mezi kout/vaničku/vanu/vanovou zástěnu/umyvadlo a zeď.• obsah: 310 ml• barva: transparentníSilikonový sanitární tmel RAVAK Professional dokonale…
Eshop.besta.cz
Doprava zdarma Skladem
239 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: RAVAK Silikon 310ml transparent - PROFESIONAL
Výrobce: RAVAK
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetříte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Sanitární silikon byl vyvinut odborníky na vybavení koupelen. Originální silikonový tmel RAVAK Professional dokonale spojuje různorodé materiály (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, sklo, hliník, lak atd.). Dlouhodobé fungicidní vlastnosti, barevná stálost, hygienická nezávadnost. Silikon se nanáší mezi kout/vaničku/vanu/vanovou zástěnu/umyvadlo a zeď.

• obsah: 310 ml• barva: transparentní

Silikonový sanitární tmel RAVAK Professional dokonale spojuje různorodé materiály, které se při výrobě a instalaci sprchových koutů, sprchových vaniček a van používají. Silikon RAVAK dokáže pevně přilnout ke sklu, akrylátu (PMMA), extrudovanému polystyrénu, hliníku, laku a k různým obkladovým materiálům. Použití silikonového tmelu RAVAK Professional je základním předpokladem těsnosti vašeho sprchového koutu, vany nebo vaničky. K řádnému připevnění a utěsnění sprchové vaničky je zapotřebí jedna velká tuba silikonového tmelu 310 ml.

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Výrobek je klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1272/2008 CLP.

Standardní věty o nebezpečnostiH317 – Může vyvolat alergickou kožní reakci.Pokyny pro bezpečné zacházení – prevence:P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.P280 Používejte ochranné rukavice.

Pokyny pro bezpečné zacházení – reakce:P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.Pokyny pro bezpečné zacházení – odstraňování:P501 Odstraňte obsah/obal jako komunální odpad. Zbytky tmelu nechte před likvidací zvulkanizovat. Vyprázdněné obalyzbavené zbytků směsi recyklujte.

Další pokyny pro bezpečné zacházení neuvedené na označení:P333 + P313 Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.P362+P364 Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte

ILUSTRAČN&Iac

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.