Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rastislav Tóth: Politologický slovník

Učebnice/Odborná literatura

Rastislav Tóth: Politologický slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Politologický slovník - Rastislav Tóth Slovník pomáhá zorientovat se v tématech souvisejících s rozvojem demokracie, upřesňuje pojmy, které jsou frekventované a někdy nesprávně vysvětlované, a uvádí i pojmy, jež jsou méně známé, ale potřebné pro pochopení politických procesů ve společnosti. Zmiňuje se o osobnostech, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33287
skladem

Jaké má kniha
Politologický slovník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rastislav Tóth: Politologický slovník koupíte i tady

Specifikace Rastislav Tóth: Politologický slovník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 81 Kč

Kniha – autor Rastislav Tóth, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Slovník pomáhá zorientovat se v tématech souvisejících s rozvojem demokracie, upřesňuje pojmy, které jsou frekventované a někdy nesprávně vysvětlované, a uvádí i pojmy, jež jsou méně známé, ale potřebné pro pochopení politických procesů ve společnosti. Zmiňuje se o osobnostech, které rozvinuly politiku nebo politické vědy. Laikům slovník umožňuje nacházet odborně ověřené pojmy, pro odborníky vytváří jednu z variant výkladu politiky. » ... a dál?

Produkt Rastislav Tóth: Politologický slovník

Rastislav Tóth: Politologický slovník - parametry

Název produktu: Rastislav Tóth: Politologický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Politologický slovník - Rastislav Tóth Slovník pomáhá zorientovat se v tématech souvisejících s rozvojem demokracie, upřesňuje pojmy, které jsou frekventované a někdy nesprávně vysvětlované, a uvádí i pojmy, jež jsou méně známé, ale potřebné pro pochopení politických procesů ve společnosti. Zmiňuje se o osobnostech, které rozvinuly politiku nebo politické vědy. Laikům slovník umožňuje nacházet odborně ověřené pojmy, pro odborníky vytváří jednu z variant výkladu politiky. prof. PhDr. Rastislav Tóth, CSc., je profesorem teorie politiky, aktuálně působí na Filozofické fakultě Trnavské univerzity. Je autorem řady publikací (např. Základy politológie, Chuť moci vo svete, Politické strany, Organizačná kultúra). z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Slovník pomáha zorientovať sa v témach súvisiacich s rozvojom demokracie, upresňuje pojmy, ktoré sú frekventované a niekedy vysvetľované nesprávne. Uvádza aj výrazy menej známe, ale potrebné pre pochopenie politických procesov v spoločnosti. Tiež sú v ňom spomenuté osobnosti, ktoré rozvinuli politiku alebo politické vedy. Laik v ňom nájde odborne overené výrazy a odborníkom vytvára jednu verziu výkladu politiky. Prof. PhDr. Rastislav Tóth, CSc., je profesorom teórie politiky a je autorom viacero publikácií (napr. Základy politológie, Chuť moci vo svete, Politické strany, Organizačná kultúra). Politologický slovník - Rastislav Tóth od authora Rastislav Tóth a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.