MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Próza - beletrie

Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Hodnocení: 6x
  • 3.16667
EAN: 9788074620195

Po rodinné tragédii cestuje šestnáctiletý Jacob na vzdálený ostrov u břehů Walesu. Tam objeví zchátralý sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Opuštěné chodby, vylidněné ložnice a celková atmosféra někdejšího ústavu v Jacobovi vyvolá tušení, že děti slečny Peregrinová nebyly jen podivné, ale dost možná také nebezpečné. Pak Jacoba napadne, že některé z nich jsou možná ještě stále naživu. Temný příběh Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti poutavě napsal Ransom Riggs. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.91045
skladem

Jaké má kniha
Sirotčinec slečny Pereg..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Nejlevnější nabídky

Čerstvá hodnocení Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

  • 3

Optex88, 25. listopadu 2015

Autor asi získal haldu starých fotek na které implementoval příběh, bohužel knížka nesplnila moje očekávání. Z tohoto dílka je cítit, že je "dělán" jen proto, aby se něco napsalo, a aby to vydělalo trochu peněz. Jestliže dojde k filmovému ztvárnění od T. Burtona myslím, že film bude lepší jak knížka.


Specifikace Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, » ... a dál?

Produkt Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - parametry

Název produktu: Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 311 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ransom Riggs Knižní předloha stejnojmenného filmu Tima Burtona.  Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. Strašidelný příběh je prostě jako dělaný pro filmového mága Tima Burtona.  To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu. Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.  Navštivte také webovou stránku se všemi aktuálními informacemi ze světa podivných dětí – www.sirotcinecslecnyperegrinove.cz. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od Jota naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Optex88, 25. listopadu 2015Autor asi získal haldu starých fotek na které implementoval příběh, bohužel knížka nesplnila moje očekávání. Z tohoto dílka je cítit, že je "dělán" jen proto, aby se něco napsalo, a aby to vydělalo trochu peněz. Jestliže dojde k filmovému ztvárnění od T. Burtona myslím, že film bude lepší jak knížka.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Ransom Riggs: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.