Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen RANISAN 75 mg 10 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

RANISAN 75 mg 10 tablet

Hodnocení: 4x
  • 3.5

Složení: Ranitidini hydrochloridum 84 mg odpovídající ranitidinu 75,26 mg v 1 potahované tabletě. Indikační skupina: antiulcerózum, antagonista H2 - receptorů Charakteristika: Ranisan? 75 mg patří do skupiny léků, které snižují tvorbu kyselé žaludeční šťávy. Rychle se vstřebává ve střevě a jeho účinek není ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90964
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? RANISAN 75 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace RANISAN 75 mg 10 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce PRO.MED.CS
Nejnižší cena 69 Kč

Ranisan 75 mg patří do skupiny léků, které snižují tvorbu kyselé žaludeční šťávy. Rychle se vstřebává ve střevě a jeho účinek není ovlivněn současnou náplní žaludku. Po podání jedné tablety nastupuje účinek během půl hodiny a trvá po dobu 10-12 hodin. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt RANISAN 75 mg 10 tablet

RANISAN 75 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: RANISAN 75 mg 10 tablet
Výrobce: PRO.MED.CS
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 80 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Složení:

Ranitidini hydrochloridum 84 mg odpovídající ranitidinu 75,26 mg v 1 potahované tabletě. Indikační skupina:

antiulcerózum, antagonista H2 - receptorů Charakteristika:

Ranisan? 75 mg patří do skupiny léků, které snižují tvorbu kyselé žaludeční šťávy. Rychle se vstřebává ve střevě a jeho účinek není ovlivněn současnou náplní žaludku. Po podání jedné tablety nastupuje účinek během půl hodiny a trvá po dobu 10-12 hodin. Při nedostatečnosti ledvin dochází k významnému prodloužení jeho účinku. Indikace:

Přípravek se užívá ke zmírnění příznaků pálení žáhy, žaludečního překyselení a nevolnosti. Přípravek mohou používat dospělí od 18 let. Pouze na doporučení lékaře mohou přípravek užívat mladiství od 16 let. Kontraindikace:

Ranisan? 75 mg se nesmí užívat při přecitlivělosti na jeho složky a při zhoubné povaze vředové choroby. Pro užívání přípravku v těhotenství a v období kojení musí být zvlášť závažné důvody; v tomto případě je možno přípravek užívat pouze se svolením lékaře. Při otěhotnění během léčby je třeba ihned uvědomit ošetřujícího lékaře. Pacientům mladším než 16 let se tento přípravek nepodává. Nežádoucí účinky:

Přípravek Ranisan? 75 mg je obvykle dobře snášen. Četnost je u různých nežádoucích účinků rozdílná. Mohou se vyskytnout bolesti hlavy, závratě, sucho v ústech, nevolnost, nadýmání, zácpa, průjem, nechutenství. Ve výjimečných případech se mohou objevit křeče, přechodná impotence, menstruační poruchy a vypadávání vlasů. Laboratorně byl vzácně zjištěn vzestup jaterních enzymů a změny v krevním obraze. Vznik nežádoucích účinků během léčby ohlaste svému lékaři. Při výskytu přecitlivělosti na Ranisan? 75 mg, která se projevuje např. kožními vyrážkami nebo trávicími poruchami, je třeba léčbu přerušit a nahlásit ošetřujícímu lékaři. Interakce:

Účinky přípravku Ranisan? 75 mg a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Ranisan? 75 mg může ovlivnit účinek některých léků (např. prokainamidu, diazepamu, teofylinu) změnou jejich vylučování ledvinami. Váš lékař má být informován o všech lécích, které v současné době užíváte, nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Upozornění:

Pacienti s diagnózou vředové choroby, s těžkou poruchou ledvin a jater, pacienti středního nebo vyššího věku, u kterých došlo v souvislosti se zažívacími potížemi ( dyspeptický syndrom) k váhovému úbytku, obtížemi při polykání, současně užívající jiné léčivé přípravky, se o vhodnosti užívání tohoto přípravku musí poradit s lékařem. Bez porady s lékařem užívejte Ranisan? 75 mg nejdéle po dobu 5 dní. Jestliže příznaky neustoupí nebo se vyskytnou nežádoucí účinky nebo neobvyklé reakce, navštivte lékaře. Dávkování a způsob použití:

Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělí obvykle užívají 1 tabletu při obtížích. Tato dávka by měla přinést úlevu na dobu asi 9 hodin. V průběhu 24 hodin lze užít dvě tablety. Celková doba léčby bez vědomí lékaře by neměla přesáhnout 5 dní. Mladistvým od 16 let dávku určí lékař. Pacientům mladším než 16 le


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.