MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Rainbow Rowell: Fangirl

Próza - beletrie

Rainbow Rowell: Fangirl

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087543443

Rainbow Rowell: Fangirl je příběhem dvou sester dvojčat, které mají společnou pouze podobu, jinak jsou zcela rozdílné. Doposud spolu sdílely vše, od oblečení, trampoty s rodiči i zálibu v knihách o kouzelníku Simonu Snowovi. Teď nastupují na vysokou školu, ale Wren nechce s Cath bydlet na kolejích. Ta je společenským životem nepolíbená, protože jejím světem je internet. Teď je ale vhozena do reality a musí překonávat nástrahy, ale zároveň zůstat v klidu a být silná. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Fangirl
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Rainbow Rowell: Fangirl

Čerstvá hodnocení Rainbow Rowell: Fangirl

  • 3

Inew96, 25. listopadu 2015

Jedním slovem - overhyped. Možná to bude tím, že jsem ohromný extrovert, takže jsem se se stydlivou Cath moc neztotožnila, možná je to něčím jiným. Kniha je dobrá, ale na to, jak ji zahraniční booktuberky opěvují stále dokola, mi přijde až moc průměrná.


Specifikace Rainbow Rowell: Fangirl

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 242 Kč

Ačkoli jsou až na fyzickou podobu každá úplně jiná, Cath odjakživa sdílela se svým dvojčetem Wren všechno: oblečení, trápení s rodiči i vášeň pro knížky o mladém kouzelníkovi Simonu Snowovi. ... a dál?

Produkt Rainbow Rowell: Fangirl

Rainbow Rowell: Fangirl - parametry

Název produktu: Rainbow Rowell: Fangirl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fangirl - Rainbow Rowellová Ačkoli jsou až na fyzickou podobu každá úplně jiná, Cath odjakživa sdílela se svým dvojčetem Wren všechno: oblečení, trápení s rodiči i vášeň pro knížky o mladém kouzelníkovi Simonu Snowovi. Jenomže teď obě nastupují na vysokou školu a Wren poprvé nechala Cath na holičkách – nechce s ní bydlet na koleji. Potíž je v tom, že Cath na rozdíl od sestry není právě společensky zdatná. Jejím přirozeným prostředím je internet, kde se nemusí nikomu dívat z očí do očí a kde tisíce fanoušků nadšeně čtou její povídky ze světa Simona Snowa. A to je svět na hony vzdálený bludišti školních budov, v němž číhají nástrahy v podobě všech možných fobií, děsivých spolubydlících s neodbytnými kamarády a profesorek tvůrčího psaní, které o fanfikcích nechtějí ani slyšet. Co ale Cath zbývá, než zachovat klid a nedat se? z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro mládež | Dívčí romány od YOLI naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Rainbow Rowell: Fangirl

Inew96, 25. listopadu 2015Jedním slovem - overhyped. Možná to bude tím, že jsem ohromný extrovert, takže jsem se se stydlivou Cath moc neztotožnila, možná je to něčím jiným. Kniha je dobrá, ale na to, jak ji zahraniční booktuberky opěvují stále dokola, mi přijde až moc průměrná.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Rainbow Rowell: Fangirl

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.