Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných

Knihy

Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaná monografie je určena nejen psychiatrům, angiologům, internistům a hematologům, ale i praktickým lékařům a dalším specialistům, kteří se ve svých ordinacích setkávají s klinickými projevy tromboembolické nemoci (TEN) a jejími následky. Autoři se věnují nejnovějším poznatkům o patofyziologii TEN, její ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných koupíte i tady

Specifikace Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 218 Kč

Předkládaná monografie je určena nejen psychiatrům, angiologům, internistům a hematologům, ale i praktickým lékařům a dalším specialistům, kteří se ve svých ordinacích setkávají s klinickými projevy t ... a dál?

Produkt Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných

Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných - parametry

Název produktu: Radovan Malý, Jiří Masopust: Žilní trombóza a plicní embolie u psychiatrických nemocných
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaná monografie je určena nejen psychiatrům, angiologům, internistům a hematologům, ale i praktickým lékařům a dalším specialistům, kteří se ve svých ordinacích setkávají s klinickými projevy tromboembolické nemoci (TEN) a jejími následky. Autoři se věnují nejnovějším poznatkům o patofyziologii TEN, její diagnostice, prevenci a léčbě zejména u rizikových pacientů, kam patří i řada duševně nemocných. Vysvětlen je též postup, jak lze poměrně snadno vyhodnotit výši rizika TEN na základě vypracovaného skórovacího systému, založeného na získání anamnestických a klinických údajů. Zajímavé jsou i výsledky vlastních pozorování a vědeckého výzkumu (např. studie ANTRE – ANtipsychotika, Trombóza, Embolie) zaměřeného na prevalenci TEN u schizofreniků. Můžeme se zde s překvapením dočíst, že se nejedná o raritní výskyt, ale o poměrně často se vyskytující komplikaci spojenou s vyšší aktivitou oxidativního stresu a následným rozvojem kardiometabolického rizika u těchto nemocných. Samozřejmě nechybí ani přehled nejnovější literatury věnované této problematice. Vše doplňuje řada názorných schémat, tabulek, obrázků a grafů.Snahou autorů je upozornit na fakt, že prevence TEN by dnes neměla být systematicky prováděna pouze u operovaných nemocných a u rizikových pacientů hospitalizovaných nainterních či onkologických odděleních, ale také u psychiatricky nemocných po vyhodnocení jejich individuálního rizika TEN. Monografie tak bezpochyby vyplní zatím prázdné místo v naší odborné literatuře věnované výskytu tromboembolické nemoci. Specializace: Psychiatrie, Interní medicína, Hematologie, Angiologie, Kardiologie, Neurologie, Farmakologie, Všeobecné lékařství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.