MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radomír Čihák: Anatomie 3

Učebnice/Odborná literatura

Radomír Čihák: Anatomie 3

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024711324

Třetí, upravené a doplněné vydání. Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie. Tento díl upravili a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Radomír Čihák: Anatomie 3

Čerstvá hodnocení Radomír Čihák: Anatomie 3

  • 4

east0ny91, 25. listopadu 2015

Třetí díl vyděsí svojí tloušťkou a podrobnostmi, do kterých zabíhá. Oproti předchozím dvěma dílům ztrácí trochu na přehlednosti (spíše kvůli jinému rozčlenění učebního textu). Pořád se ale jedná o velice kvalitní knížku.


Specifikace Radomír Čihák: Anatomie 3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 290 Kč

Trojdílná Anatomie profesora Čiháka et. al., jeden z vrcholů odborné domácí literatury, základní studijní materiál pro mediky, lékaře v atestační přípravě a specialisty v jednotlivých oborech. Nesmí chybět ve Vaší knihovně! ... a dál?

Produkt Radomír Čihák: Anatomie 3

Radomír Čihák: Anatomie 3 - parametry

Název produktu: Radomír Čihák: Anatomie 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 290 Kč
Maximální cena: 1 291 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí, upravené a doplněné vydání. Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie. Tento díl upravili a doplnili: prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., prof. MUDr. Rastislav Druga, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Knihu ilustrovali: akademický malíř Ivan Helekal, Mgr. Jan Kacvinský a Stanislav Macháček. Publikace obsahuje 340 originálních barevných složených obrázků a fotografií. Trojdílný komplet anatomií hlavního autora prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc., je považován za jeden z vrcholů naší odborné literatury jak po stránce didaktické, tak po stránce ilustrační i z pohledu preciznosti a provedení. Tento díl je na přání autorů i studentů rozdělen do tří samostatných svazků, což dává čtenáři více možností využití rozsáhlé publikace při výuce či v praxi. Vynikající učebnice, které jsou již mnoho let žádány jak fakultami, tak klinickými pracovišti. Vzhledem k trvalému zájmu autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Komplet je považován za základní stavební kámen pro celoživotní studium jak v oblastech teoretických, tak v pre- i klinických oborech medicíny. Celá vícedílná didaktická publikace u nás dosud nebyla ve své odborné úrovni překonána a je pravidelně aktualizována podle dosavadních poznatků. Všechny díly jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v celkovém počtu 1400, která se často skládají z více kreseb. Trojdílná Anatomie profesora Čiháka et. al., jeden z vrcholů odborné domácí literatury, základní studijní materiál pro mediky, lékaře v atestační přípravě a specialisty v jednotlivých oborech. Nesmí chybět ve Vaší knihovně! Anatomie 3 - Čihák Radomír. Anatomie 3 - Čihák Radomír od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Radomír Čihák: Anatomie 3

east0ny91, 25. listopadu 2015Třetí díl vyděsí svojí tloušťkou a podrobnostmi, do kterých zabíhá. Oproti předchozím dvěma dílům ztrácí trochu na přehlednosti (spíše kvůli jinému rozčlenění učebního textu). Pořád se ale jedná o velice kvalitní knížku.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Radomír Čihák: Anatomie 3

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.