Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově

Knihy naučná literatura

Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově

Hodnocení: 10x
  • 4

Výpravná a zasvěcená kniha Zdravě a syrově je o způsobu stravování, který je zároveň životní cestou. Na více než stovce receptů ukazuje směr, kterým se můžete vydat a při němž zjistíte, že vnese do vašeho života nové radosti, zlepší vaše zdraví, zvýší vitalitu a životní energii. Při barevném tvoření vlastních jídel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zdravě a syrově
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově koupíte i tady

Specifikace Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 226 Kč

Výpravná a zasvěcená kniha Zdravě a syrově je o způsobu stravování, který je zároveň životní cestou. Na více než stovce receptů ukazuje směr, kterým se můžete vydat a při němž zjistíte, že vnese do va ... a dál?

Produkt Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově

Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově - parametry

Název produktu: Radmila Zrůstková: Zdravě a syrově
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výpravná a zasvěcená kniha Zdravě a syrově je o způsobu stravování, který je zároveň životní cestou. Na více než stovce receptů ukazuje směr, kterým se můžete vydat a při němž zjistíte, že vnese do vašeho života nové radosti, zlepší vaše zdraví, zvýší vitalitu a životní energii. Při barevném tvoření vlastních jídel ve vás probudí hravou kreativitu a fantazii.

Radmila Zrůstkováje výtvarnice a návrhářka. O zdravý životní styl se zajímá desítky let a po vlastní mimořádné zdravotní zkušenosti se dlouhodobě s nadšením věnuje raw food stravování. Žije v Okrouhlé u Nového Boru, kde má ateliér a organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře. Kniha je zakončena „syrovým vyznáním“ Jaroslava Duška. K raw food má velmi blízký vztah a vzpomíná na poselství, které k němu přišlo na posvátném aboriginském místě v Austrálii: „Následuj lehkost, jdi za tím, co přichází lehce.“ Neméně zajímavá je i zkušenost MUDr. Josefa Jonáše, který pro tuto publikaci napsal:

„Před mnoha lety jsem sám podlehl metodě dánské lékařky Kristine Nolfi, která syrovou stravou léčila své pacienty z rakoviny. Nebyl jsem však tolik nemocný, aby moje touha po věčné mladosti byla dost silná, a tak jsem nevytrval. Moje zkušenost však zachránila život jistému muži. Měl rakovinu a obrátil se na mě se žádostí o pomoc. Chemoterapii odmítal a operace nebyla možná. Doporučil jsem mu tedy jíst syrovou stravu. Muž se „odstěhoval“ na zahradu a začal jíst jen byliny, výhonky stromů a keřů, ovoce, zeleninu a ořechy. Vím jistě, že zemřel přirozeně ve věku přes osmdesát let. Nechával jsem si tuhle zkušenost až dosud v zásobě pro strýčka Příhodu – a tato jedinečná kniha mě utvrdila v tom, že jsem udělal dobře.“ Čím více jsou potraviny, které konzumujeme, nabity energií, tím jsme energičtější a zdravější. Jakmile zvýšíme energii fyzického těla, vybředneme ze zoufalství a nemoci. To nám umožní nově porozumět světu a zdraví. Vitalita, kterou můžeme dosáhnout je nepopsatelná, nezbývá než ji zažít. Tato kniha je obrazovým průvodcem na cestě k vitalitě a zdraví. Najdete zde spoustu receptů, barevných fotografií i osobní zpověď autorky a také např. Jaroslava Duška a jejich zkušenosti s živou stravou. autorka Radmila Zrůstková je výtvarnice a návrhářka. O zdravý životní styl se zajímá několik let a po vlastní zkušenosti při léčbě cukrovky se nadšeně věnuje raw food ("živému stravování"). Organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.