Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas

Knihy

Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Civitas - Text pro učitele občanské výchovy, občanské nauky a základů společenských věd - Radmila Dostálová;kolektiv. Publikace seznamuje českou učitelskou veřejnost a širší odbornou veřejnost s americkými pedagogickými zkušenostmi, didaktickými přístupy, modely a konkrétními metodickými postupy. Každé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas koupíte i tady

Specifikace Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 71 Kč

Publikace seznamuje českou učitelskou veřejnost a širší odbornou veřejnost s americkými pedagogickými zkušenostmi, didaktickými přístupy, modely a konkrétními metodickými postupy. Každé téma je v Civi ... a dál?

Produkt Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas

Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas - parametry

Název produktu: Radmila Dostálová, Kolektiv: Civitas
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Civitas - Text pro učitele občanské výchovy, občanské nauky a základů společenských věd - Radmila Dostálová;kolektiv. Publikace seznamuje českou učitelskou veřejnost a širší odbornou veřejnost s americkými pedagogickými zkušenostmi, didaktickými přístupy, modely a konkrétními metodickými postupy. Každé téma je v Civitas zpracováno ze tří hledisek: koncepčního, historického a současného. V koncepční perspektivě je důraz položen na pojmový aparát, filozofická východiska a myšlenkové paradigma. Historické hledisko klade důraz na dějinnou zkušenost současné společnosti. Současná perspektiva obsahuje tematizaci aktuálních palčivých problémů. Hlavním cílem Civitas jakožto rámcového kurikula je zlepšení úrovně výchovy k občanství, a to především pokud jde o pojetí fenoménu občanských ctností a cítění, ale také pokud jde o znalosti, dovednosti a přístupy. Publikace: Civitas - Text pro učitele občanské výchovy, občanské nauky a základů společenských věd - Radmila Dostálová;kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.