Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby

Knihy naučná literatura

Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Na trnitých cestách života a tvorby – Sborník příspěvků ze sympozia pořádaného u příležitosti životního jubilea Františka Kautmana - Miluša Bubeníková, Radka Hříbková. Sborník ze sympozia věnovaného životnímu jubileu PhDr. Františka Kautmana, významného českého literárního vědce a spisovatele, které v lednu 2012 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Na trnitých cestách živ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby koupíte i tady

Specifikace Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Sborník ze sympozia věnovaného životnímu jubileu PhDr. Františka Kautmana, významného českého literárního vědce a spisovatele, které v lednu 2012 uspořádala Společnost Dostojevského v Praze ve spolupráci se Slovanskou knihovnou. Na sympoziu přednesli příspěvky lidé, kteří s jubilantem v různých etapách jeho pestrého a složitého života sdíleli odborné zájmy, zejména literární vědci i bývalí kolegové z Akademie věd. Vystoupili zde také Kautmanovi souputníci z disentu i zahraniční host zabývající se tvorbou F. M. » ... a dál?

Produkt Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby

Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby - parametry

Název produktu: Radka Hříbková, Miluša Bubeníková: Na trnitých cestách života a tvorby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Na trnitých cestách života a tvorby – Sborník příspěvků ze sympozia pořádaného u příležitosti životního jubilea Františka Kautmana - Miluša Bubeníková, Radka Hříbková. Sborník ze sympozia věnovaného životnímu jubileu PhDr. Františka Kautmana, významného českého literárního vědce a spisovatele, které v lednu 2012 uspořádala Společnost Dostojevského v Praze ve spolupráci se Slovanskou knihovnou. Na sympoziu přednesli příspěvky lidé, kteří s jubilantem v různých etapách jeho pestrého a složitého života sdíleli odborné zájmy, zejména literární vědci i bývalí kolegové z Akademie věd. Vystoupili zde také Kautmanovi souputníci z disentu i zahraniční host zabývající se tvorbou F. M. Dostojevského. Sborník obsahuje kromě textů, jež zazněly na sympoziu, také příspěvek věnovaný Kautmanovým pracím o odkazu spisovatele Egona Hostovského, pojednání o Klubu osvobozeného samizdatu a rovněž dvě rozsáhlejší Kautmanovy práce věnované stěžejním autorům jeho života – F. M. Dostojevskému a F. Kafkovi. Na konci svazku čtenáři naleznou jmenný rejstřík a poprvé vydaný soupis Kautmanových prací a bibliografii prací o Františku Kautmanovi. Na trnitých cestách života a tvorby – Sborník příspěvků ze sympozia pořádaného u příležitosti životního jubilea Františka Kautmana - Miluša Bubeníková, Radka Hříbková od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.