Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie

Knihy

Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace informuje o širokém spektru operartivních zákroků, kterí plastická chirurgie nabízí, a předkládá čtenářům autentické příběhy několika žen. Věříte tomu, že vnímání krásy máme zakódováno kdesi hluboko v sobě? Podle některých teorií přicházíme na svět s jakýmisi „nadělenými vzorci“, podle nichž krásu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

To, jak vypadáme, nebo spíše to, jak si myslíme, že vypadáme, do značné míry rozhoduje o úspěších a neúspěších v našem životě, tvrdí autoři této knihy. Předkládají široké spektrum operativních zákroků a autentický životní příběh ženy, která se pro osobní proměnu rozhodla… Knížku provází množství fotografií. ... a dál?

Produkt Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie

Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie - parametry

Název produktu: Radka Červinková, Roman Kufa: Plastická chirurgie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace informuje o širokém spektru operartivních zákroků, kterí plastická chirurgie nabízí, a předkládá čtenářům autentické příběhy několika žen. Věříte tomu, že vnímání krásy máme zakódováno kdesi hluboko v sobě? Podle některých teorií přicházíme na svět s jakýmisi „nadělenými vzorci“, podle nichž krásu posuzujeme. Pokud se prý nad miminkem sklání dvě tváře, sleduje novorozenec tu hezčí. Tím by se snad dalo vysvětlit, proč jsou někteří lidé jako pohlední vnímáni všemi ostatními. V historii se samozřejmě ideál krásy mění, ale ještě nikdy se jím nestal nesouměrný či neforemný prototyp. Hezký zevnějšek a s ním související sebevědomí představuje v životě zkrátka velmi účinnou zbraň. Proč tedy někomu vyčítat touhu podobat se ideálu, když jde vlastně o zcela přirozenou věc? V potaz se však musí vzít, do jaké míry je připodobnění se ideálu přijatelné či vkusné. Smyslem estetické plastické chirurgie není vytvářet klony módních ikon. Každý člověk je absolutní originál a jen v jeho rámci může plastická chirurgie měnit křivky, roviny i úhly… Ve chvíli, kdy má ctít přirozenou individualitu, jednoduše si nemůže dovolit víc... O tom, co estetická chirurgie dokáže, pojednává kniha Plastická chirurgie krok za krokem MUDr. Romana Kufy a Radky Červinkové. Jde o první publikaci svého druhu, ve které mimo jiné odhaluje tělo i duši pět různých žen, jež se na kliniku plastické chirurgie dostaly z různých důvodů. Krok za krokem můžete sledovat, co která operace obnáší a jaké pozitivní změny nejen zevnějšku vyvolává. Obyčejné příběhy obyčejných žen a mnoho dalších zajímavostí o praktické stránce plastické chirurgie – to je originální publikace plná názorných fotografií. Publikace: Plastická chirurgie krok za krokem - Kufa R.;Červinková R.. To, jak vypadáme, nebo spíše to, jak si myslíme, že vypadáme, do značné míry rozhoduje o úspěších a neúspěších v našem životě, tvrdí autoři této knihy. Předkládají široké spektrum operativních zákroků a autentický životní příběh ženy, která se pro osobní proměnu rozhodla… Knížku provází množství fotografií. Publikace: Plastická chirurgie krok za krokem - Kufa R.;Červinková R..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.