MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

Knihy

Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788023988246

3 a 1/2 roku II aneb s vírou a odhodláním - Radim Passer Počátkem roku 2006 byla uvedena na trh kniha 3 a 1/2 roku aneb americký sen v Česku. Její autor, významný český developer a jeden z nejbohatších Čechů Radim Passer, se v ní svěřil se svým životním příběhem: začátky a vývojem svého podnikání, soukromým životem a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77298
skladem

Jaké má kniha
3 a 1/2 roku II
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

Specifikace Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 221 Kč

Kniha - autor Radim Passer, 354 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá. Přečtěte si pokračování otevřené zpovědi miliardáře a křesťana Radima Passera. Poutavé vyprávění o pozoruhodné životní cestě plné nečekaných událostí, odhodlání a víry. ... a dál?

Produkt Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

Radim Passer: 3 a 1/2 roku II - parametry

Název produktu: Radim Passer: 3 a 1/2 roku II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

3 a 1/2 roku II aneb s vírou a odhodláním - Radim Passer Počátkem roku 2006 byla uvedena na trh kniha 3 a 1/2 roku aneb americký sen v Česku. Její autor, významný český developer a jeden z nejbohatších Čechů Radim Passer, se v ní svěřil se svým životním příběhem: začátky a vývojem svého podnikání, soukromým životem a s vlastním hledáním a nalezením Boha. Sám autor si sepsáním událostí svého života kladl za cíl, aby jeho kniha napomohla alespoň jednomu člověku na cestě k Pánu Ježíši Kristu. Kniha zaznamenala u čtenářů velký úspěch. V průběhu celého roku 2006 přicházely Radimu Passerovi stovky e-mailů i klasických dopisů, z nichž jasně poznal, že jeho práce nebyla zbytečná. Ba co víc - poznal, že lidí, kterým jeho kniha napomohla na jejich cestě víry, bylo mnohem, mnohem víc, než bylo jeho původní skromné očekávání. Povzbuzen kladným ohlasem své knížky, pustil se Radim Passer v průběhu roku 2006 do pokračování ve vyprávění o svém životě. A právě to se vám v tomto druhém díle dostává do rukou. Sledujeme v něm časový úsek od dubna 2002 do podzimu roku 2005. Víra v Boha je už v Passerově životě pevně zakotvena, v jejím důsledku už soukromý život postrádá bouřlivosti, developerská práce se mu díky Božímu požehnání výborně daří. To však neznamená, že jeho život byl v oněch letech nudný! Právě naopak. V této knize sledujeme, jak lidé, kteří ještě nedávno byli Passerovými přáteli a kteří si odnesli z jeho firmy mnoho desítek milionů korun, si objednali jeho zavraždění profesionálním zabijákem! Nejen Radim Passer sám, ale celá jeho rodina tak byla nucena po nějaký čas žít ve zvláštním režimu, ke všemu chráněna vlastními prostředky, neboť - jak se v knize dozvíme - náš stát nebyl schopen poskytnout ochranu člověku očividně ohroženému na životě. Do tohoto druhého dílu se bez jakýchkoliv problémů lehce vpraví i čtenář, který neměl možnost přečíst si 1. díl knihy. z kategorie Knihy | Beletrie | Skutečné osudy od Maranatha naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha - autor Radim Passer, 354 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá. Přečtěte si pokračování otevřené zpovědi miliardáře a křesťana Radima Passera. Poutavé vyprávění o pozoruhodné životní cestě plné nečekaných událostí, odhodlání a víry.


Přidat recenzi pro Radim Passer: 3 a 1/2 roku II

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.