Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radikální sebeodpuštění

Knihy

Radikální sebeodpuštění

Hodnocení: 1x
  • 4

Často se obviňujeme z toho, co jsme udělali a neměli jsme to dělat, nebo proto, že jsme neučinili to, co jsme učiuit měli. Velmi často ne­akceptujeme sami sebe jak z hlediska fyzického, tak i psychického, což vede ke konfliktům, jež mohou vyústit dokonce i v nemoc.  Ve své nové knížce autor ukazuje, jak se můžeme ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radikální sebeodpuštění koupíte i tady

Specifikace Radikální sebeodpuštění

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 257 Kč

Často se obviňujeme z toho, co jsme udělali a neměli jsme to dělat, nebo proto, že jsme neučinili to, co jsme učinit měli. Velmi často neakceptujeme sami sebe jak z hlediska fyzického, tak i psychického, což vede ke konfliktům, jež mohou vyústit i v nemoc. Ve své nové knížce se Colin C. Tipping ukazuje, jak se můžeme zbavit často neopodstatněných výčitek svědomí a pocitů viny. Učí nás, že bez ohledu na to, co si o sobě myslíme, jsme vyjímeční a dokonalí takoví, jací jsme. Také všechno, co se nám v životě » ... a dál?

Produkt Radikální sebeodpuštění

Radikální sebeodpuštění - parametry

Název produktu: Radikální sebeodpuštění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Často se obviňujeme z toho, co jsme udělali a neměli jsme to dělat, nebo proto, že jsme neučinili to, co jsme učiuit měli. Velmi často ne­akceptujeme sami sebe jak z hlediska fyzického, tak i psychického, což vede ke konfliktům, jež mohou vyústit dokonce i v nemoc.  Ve své nové knížce autor ukazuje, jak se můžeme zbavit často neopodstatněných výčitek svědomí a pocitů viny.  Učí nás, že bez ohledu na to, co si o sobě myslíme, jsme výjimeční a dokonalí takoví, jací jsme.  Také všechno, co se nám v životě děje, je dokonalé.  Opírá se o teorii Radikálního odpuštění  a představuje nám praktickou metodu Radikálního sebeodpuštění, jež nám umožňuje zbavit se pocitů viny, hanby, hněvu a dalších negativních emocí, které nám znepříjemňují život, a plně přijmout ebe samé takové, jací doopravdy jsme.  Tuto metodu lze využít také k řešení mnoha konkrétuích problémů, jako jsou finanční potíže, problémy s nadvá­ hou, neuspokojivé vztahy a další.  Především musíme poznat samy sebe a pochopit se   - v tom nám pomáhají praktická cvičení, která kniha přináší.  Poté nás autor pro­vádí metodou "pěti kroků", jež uám umožní uvolnit negativní poci­ ty, prožít je a potupně je proměnit tak, abychom mohli spokojeně žít dál.  Tato praktická příručka vás naučí, jak přijmout sebe samé a mít samy sebe rádi a díky tomu proměnit svůj život tak, aby se stal ra­dostným, šíasmým, tvořivým a plným lásky.  Colin C. Tipping uznávaný a oceňovaný auror knih z ob­lasti praktické psychologie.  Vytvořil metodu Radikálního odpuštění sloužící ke zlepšeni života jednotlivců, firem i celých společ­ností.  Vede semináře a přednáší po celém světě.  Colin C. Tipping. Často se obviňujeme z toho, co jsme udělali a neměli jsme to dělat, nebo proto, že jsme neučinili to, co jsme učiuit měli. Velmi často neakceptujeme sami sebe jak z hlediska fyzického, tak i psychického, což vede ke konfliktům, jež mohou vyústit dokonce i v nemoc. Ve své nové knížce autor ukazuje, jak se můžeme zbavit často neopodstatněných výčitek svědomí a pocitů viny. Učí nás, že bez ohledu na to, co si o sobě myslíme, jsme výjimeční a dokonalí takoví, jací jsme. Také všechno, co se nám


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.