Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi

Učebnice/Odborná literatura

Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi

Hodnocení: 1x
 • 4

Zdravotnická dokumentace v praxi - Policar Radek Kniha je nezbytnou příručkou, užitečnou pro každodenní praxi všech zdravotnických zařízení v České republice. Je vhodná i pro základní seznámení s touto problematikou pro studenty LF a zdravotnických škol. Odpovědi na své dotazy zde naleznou též manažeři zdravotnických ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Zdravotnická dokumentac..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi koupíte i tady

Specifikace Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Příručka pro každodenní praxi všech zdravotnických zařízení v České republice se zabývá zdravotnickou dokumentací komplexním způsobem. Je vhodná i pro prvotní seznámení s touto otázkou studentů lékařs ... a dál?

Produkt Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi

Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi - parametry

Název produktu: Radek Policar: Zdravotnická dokumentace v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 305 Kč
Ušetríte až: 186 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Zdravotnická dokumentace v praxi - Policar Radek Kniha je nezbytnou příručkou, užitečnou pro každodenní praxi všech zdravotnických zařízení v České republice. Je vhodná i pro základní seznámení s touto problematikou pro studenty LF a zdravotnických škol. Odpovědi na své dotazy zde naleznou též manažeři zdravotnických zařízení, odborníci na elektronickou zdravotnickou dokumentaci či osoby pracující se zdravotnickou dokumentací při řešení stížností a žalob. Jedná se o komplexní pohled na tuto oblast, který plně reflektuje výrazné změny právní úpravy schválené na jaře 2007 s posledními aktualizacemi z roku 2009. Kniha nejenže splňuje požadavek na vysokou odbornost prezentovaných závěrů, ale je také psána srozumitelným jazykem s uvedením řady ilustrativních příkladů z praxe. Publikace, jejíž autor je právník působící ve zdravotnictví, je jednou z mála knih na našem trhu věnovaných této podstatné součásti poskytování zdravotní péče, která má též významný dopad v právní oblasti. Publikaci využijí:
 • lékaři,
 • všeobecné sestry a další nelékařští zdravotničtí pracovníci,
 • studenti lékařských fakult a středních, vyšších a vysokých zdravotnických škol,
 • manažeři zdravotnických zařízení,
 • právníci působící ve zdravotnictví,
 • zaměstnanci zdravotnických zařízení či konzultačních firem věnujících se otázkám kvality zdravotní péče a její akreditace,
 • osoby kontrolující správné vedení zdravotnické dokumentace či kontrolující správné poskytování zdravotní péče na základě zdravotnické dokumentace z důvodu řešení stížností, podnětů, žalob (zaměstnanci Ministerstva zdravotnictví ČR, odborů zdravotnictví krajských úřadů, soudní znalci, advokáti, policie, státní zástupci, soudci, členové znaleckých komisí, členové revizních orgánů České lékařské nebo stomatologické komory, revizní lékaři zdravotních pojišťoven),
 • správci a programátoři informačních systémů obsahujících elektronickou zdravotnickou dokumentaci (jak zaměstnanci zdravotnických zařízení, tak v softwarových firem i dalších profesí, např. obchodní zástupce, vývojář, marketing). z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.