Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby

Učebnice/Odborná literatura

Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se zabývá přepravními, zasílatelskými a logistickými službami, a to od jejich teoretického vymezení až po jejich charakteristiku a aplikovaný rozbor souvisejících problémových okruhů v jejich jednotlivých segmentech. Publikace definuje podnikatelské subjekty – dopravce, operátory, zasílatele a poskytovatele ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Přepravní, zasílatelské..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby koupíte i tady

Specifikace Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 521 Kč

Ústředním předmětem této knihy jsou přepravní, zasílatelské a logistické služby, a to od jejich teoretického vymezení až po jejich charakteristiku a aplikovaný rozbor souvisejících problémových okr ... a dál?

Produkt Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby

Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby - parametry

Název produktu: Radek Novák: Přepravní, zasílatelské a logistické služby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 521 Kč
Maximální cena: 681 Kč
Ušetríte až: 160 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se zabývá přepravními, zasílatelskými a logistickými službami, a to od jejich teoretického vymezení až po jejich charakteristiku a aplikovaný rozbor souvisejících problémových okruhů v jejich jednotlivých segmentech. Publikace definuje podnikatelské subjekty – dopravce, operátory, zasílatele a poskytovatele logistických služeb na úrovních 3PL a 4PL, působící na trhu těchto služeb, specializované poskytovatele v segmentu kurýrních, expresních a balíkových služeb.

Problematika přepravních služeb v nákladní přepravě je rozvedena podle základních charakteristik všech jejích oborů (železniční, silniční, letecké, říční, námořní) a druhů (především multimodální a kontejnerové). Pozornost je věnována jak vnitrostátní, tak i mezinárodní stránce těchto služeb, a to včetně nejvýznamnějších zde platných mezinárodních dohod a institucí. Výklad jednotlivých problémových okruhů je doplněn o konkrétní praktické a aplikační poznatky. Separátně jsou řešeny celní služby, s prioritním zaměřením na režimtranzitu a s ohledem na situaci po vstupu ČR do EU. Publikace se zabývá též logistickými službami. Publikace: Přepravní, zasílatelské a logistické služby - Radek Novák;Lubomír Zelený;Petr Pernica;Petr Kolář;Lukáš Svoboda. Ústředním předmětem této knihy jsou přepravní, zasílatelské a

logistické služby, a to od jejich teoretického vymezení až po

jejich charakteristiku a aplikovaný rozbor souvisejících

problémových okruhů v jejich jednotlivých segmentech.Publikace

definuje podnikatelské subjekty – dopravce, operátory, zasílatele a

poskytovatele logistických služeb na úrovních 3PL a 4PL, působící

na trhu těchto služeb, specializované poskytovatele v segmentu

kurýrních, expresních a balíkových služeb. Ukazuje, jak je pro

praktické řízení procesů poskytování těchto služeb nezbytné nejen

pochopení samotných principů, na nichž tyto služby fungují, ale

rovněž poznání a aktivní využití ovlivňujících faktorů. Publikace: Přepravní, zasílatelské a logistické služby - Radek Novák;Lubomír Zelený;Petr Pernica;Petr Kolář;Lukáš Svoboda.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.