Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radek Malý: Čítanka 5

Knihy

Radek Malý: Čítanka 5

Hodnocení: 1x
  • 3.5

modrá řada Prodosu. Čítanka 5 navazuje na titul pro 4. ročník. Dle současných požadavků na vzdělávání v RVP vede k osvojování očekávaných výstupů ve 2. vzdělávacím období a k přirozenému rozvoji klíčových kompetencí. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00461
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Malý: Čítanka 5 koupíte i tady

Specifikace Radek Malý: Čítanka 5

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 101 Kč

Kniha – autor Radek Malý, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Čítanka 5 navazuje na titul pro 4. ročník. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě této čítanky, která je členěna žánrově s ohledem na zvyšující se nároky 2. období. Dle současných požadavků na vzdělávání v RVP vede k osvojování očekávaných výstupů ve 2. vzdělávacím období a k přirozenému rozvoji klíčových kompetencí. ... a dál?

Produkt Radek Malý: Čítanka 5

Radek Malý: Čítanka 5 - parametry

Název produktu: Radek Malý: Čítanka 5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

modrá řada Prodosu. Čítanka 5 navazuje na titul pro 4. ročník. Dle současných požadavků na vzdělávání v RVP vede k osvojování očekávaných výstupů ve 2. vzdělávacím období a k přirozenému rozvoji klíčových kompetencí. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě Čítanky pro 5. ročník. Díky ní se děti seznamují s jednotlivými žánry netradičním způsobem a uvědomují si jejich vztah ke každodennímu životu. Čtení se pro děti přirozeně stává aktivitou, která vede k vlastnímu rozvoji, ale také jim pomáhá najít si místo mezi ostatními. Taková skladba čítanky otevírá možnosti pro rozvoj dětí v citové a hodnotové sféře i ve vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět. K Čítankám jsou pro oba ročníky k dispozici také příručky pro učitele a pracovní sešity. Jak pomocí Čítanky 5 konkrétně dosahovat očekávaných výstupů a rozvíjet klíčové kompetence Vám pak co nejpřehledněji ukáže Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ (očekávané výstupy, klíčové kompetence, mezioborové souvislosti, průřezová témata).


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.