Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radek Malý: Čítanka 4

Knihy

Radek Malý: Čítanka 4

Hodnocení: 1x
  • 3.5

modrá řada Prodosu. Čítanka 4 navazuje na titul pro 3. ročník. Dle současných požadavků na vzdělávání v RVP vede k osvojování očekávaných výstupů ve 2. vzdělávacím období a k přirozenému rozvoji klíčových kompetencí. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Malý: Čítanka 4 koupíte i tady

Specifikace Radek Malý: Čítanka 4

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

Čítanka 4 navazuje na titul pro 3. ročník. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě této čítanky, která je členěna žánrově s ohledem na zvyšujíc ... a dál?

Produkt Radek Malý: Čítanka 4

Radek Malý: Čítanka 4 - parametry

Název produktu: Radek Malý: Čítanka 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

modrá řada Prodosu. Čítanka 4 navazuje na titul pro 3. ročník. Dle současných požadavků na vzdělávání v RVP vede k osvojování očekávaných výstupů ve 2. vzdělávacím období a k přirozenému rozvoji klíčových kompetencí. Narativní metoda použitá v učebnicích českého jazyka Modré řady se skvěle uplatnila i při tvorbě Čítanky pro 4. ročník. Je členěna žánrově s ohledem na zvyšující se nároky 2. období. Čtení se pro děti přirozeně stává aktivitou, která vede k vlastnímu rozvoji, ale také jim pomáhá najít si místo mezi ostatními. Taková skladba čítanky otevírá možnosti pro rozvoj dětí v citové a hodnotové sféře i ve vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět. K Čítankám jsou pro oba ročníky k dispozici také příručky pro učitele a pracovní sešity. Jak pomocí Čítanky 4 konkrétně dosahovat očekávaných výstupů a rozvíjet klíčové kompetence Vám pak co nejpřehledněji ukáže Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ (očekávané výstupy, klíčové kompetence, mezioborové souvislosti, průřezová témata).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.