Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi

Učebnice/Odborná literatura

Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha vás přesvědčí, že matematika rozhodně není jen nudné počítání a rýsování. Přináší bohatou nabídku matematických zajímavostí, které nenásilně navazují na školní učivo a rozšiřují je, takže poznáte matematiku i z jiné stránky a pochopíte nové souvislosti. Při plnění hravých úkolů si s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hravá matematika: Hříčk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi koupíte i tady

Specifikace Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 70 Kč

Tato kniha vás přesvědčí, že matematika rozhodně není jen nudné počítání a rýsování. Přináší bohatou nabídku matematických zajímavostí, které nenásilně navazují na školní učivo a rozšiřují je, takže p ... a dál?

Produkt Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi

Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi - parametry

Název produktu: Radek Chajda: Hravá matematika: Hříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 173 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha vás přesvědčí, že matematika rozhodně není jen nudné počítání a rýsování. Přináší bohatou nabídku matematických zajímavostí, které nenásilně navazují na školní učivo a rozšiřují je, takže poznáte matematiku i z jiné stránky a pochopíte nové souvislosti. Při plnění hravých úkolů si s pomocí jednoduchých návodů vlastnoručně vyrobíte například netradiční geometrické pomůcky či analogový počítač. Tato kniha je určena pro děti od 10 let a přesvědčí vás, že matematika rozhodně není jen nudné počítání a rýsování. Přináší bohatou nabídku matematických zajímavostí, které nenásilně navazují na školní učivo a rozšiřují je, takže poznáte matematiku i z jiné stránky a pochopíte nové souvislosti. Při plnění hravých úkolů si s pomocí jednoduchých návodů vlastnoručně vyrobíte například netradiční geometrické pomůcky či analogový počítač, poznáte taje šifrování a sestrojíte automat pro určování obsahu nepravidelných rovinných útvarů.

Radek ChajdaHříčky s plochami i křivkami, úhly, čísly a šiframiEdika, edice Hravá vědaKniha, čeština, 128 stran Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.