Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938

Knihy naučná literatura

Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938

Hodnocení: 1x
  • 5

Krkonoše v roce 1938 – armáda a opevnění - Radan Lášek. Málokterý z návštěvníků našeho nejvyššího pohoří má povědomí o tom, že zde bylo v roce 1938 během pěti měsíců vybudováno 53 km dlouhé pevnostní pásmo, zahrnující důmyslný překážkový systém doplněný množstvím polních i permanentních bojových objektů, a že k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Krkonoše v roce 1938
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938 koupíte i tady

Specifikace Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Málokterý z návštěvníků našeho nejvyššího pohoří má povědomí o tom, že zde bylo v roce 1938 během pěti měsíců vybudováno 53 km dlouhé pevnostní pásmo, zahrnující důmyslný překážkový systém doplněný množstvím polních i permanentních bojových objektů. ... a dál?

Produkt Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938

Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938 - parametry

Název produktu: Radan Lášek: Krkonoše v roce 1938
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 377 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Krkonoše v roce 1938 – armáda a opevnění - Radan Lášek. Málokterý z návštěvníků našeho nejvyššího pohoří má povědomí o tom, že zde bylo v roce 1938 během pěti měsíců vybudováno 53 km dlouhé pevnostní pásmo, zahrnující důmyslný překážkový systém doplněný množstvím polních i permanentních bojových objektů, a že k obraně kronošských hřebenů i průsmyků bylo v září 1938 soustředěno přes 11 tisíc mužů. Dvousvazková publikace „Krkonoše v roce 1938 – armáda a opevnění“ podrobně dokumentuje budování tohoto obranného pásma i jeho následné obsazení. Čtenář zde najde životopisy nejvýznamnějších velitelů i vzpomínky řadových vojáků a zejména příslušníků Stráže obrany státu, svádějících přímo na hranici boje s henleinovskými teroristy. V plnobarevné přílohové části formátu A4 je reprodukováno množství cenných dobových pohlednic, zachycujících detailně čs. pevnostní objekty i celkovou konfiguraci terénu, určeného pro výstavbu horské fortifikační linie. Historické záběry jsou doplněny současnými snímky pořízenými často v místech, které jsou dnes z důvodu ochrany přírody běžně turisticky nedostupné. Na souboru deseti velkoformátových leteckých snímků z roku 1953, zachycujících celé pohoří i přilehlá sedla, je vyznačeno rozmístění všech vybudovaných i plánovaných krkonošských pevnostních objektů. V přílohách nechybí ani obsáhlá výkresová a mapová dokumentace polních i permanentních bojových objektů. Do obou svazků bylo zařazeno přes 500 fotografií, pohlednic, leteckých snímků a technických výkresů. Krkonoše v roce 1938 – armáda a opevnění - Radan Lášek od nakladatelství Codyprint v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.