Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách...

Próza - beletrie

Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách v opeře - Jan Suk. Eseje Jana Suka vyzařují vašnivé zaujetí pro operu, lásku k hudbě, zvídavost a míru empatie, kterou najdeme v české literatuře s hudební tématikou jen zřídkakdy. Jeho analýzy, obsahové, psychologické, estetické i komparativní, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 161 Kč

Publikace: V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách v opeře - Jan Suk. Eseje Jana Suka vyzařují vašnivé zaujetí pro operu, lásku k hudbě, zvídavost a míru empatie, kterou najdeme v české literatuře s hudební tématikou jen zřídkakdy. Jeho analýzy, obsahové, psychologické, estetické i komparativní, mají přesnost Leksellova gama nože a sondy do "záhudbí" jsou vzrušujicím putováním za operními paradigmaty. Přes jistou literárnost, ba snad svým způsobem básnivost, má kniha pevné odborné » ... a dál?

Produkt Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách...

Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách... - parametry

Název produktu: Pulchra V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách v opeře - Jan Suk. Eseje Jana Suka vyzařují vašnivé zaujetí pro operu, lásku k hudbě, zvídavost a míru empatie, kterou najdeme v české literatuře s hudební tématikou jen zřídkakdy. Jeho analýzy, obsahové, psychologické, estetické i komparativní, mají přesnost Leksellova gama nože a sondy do "záhudbí" jsou vzrušujicím putováním za operními paradigmaty. Přes jistou literárnost, ba snad svým způsobem básnivost, má kniha pevné odborné základy. Hluboké znalosti jsou patrné z každé kapitoly. Kniha V aréně prachu, stínů a večerů nabízí netradiční, jiný pohled, a možnost pochopit osudovost Carmen, Julietty, Salome, Rusalky, Šárky, vztah Tristana a Isoldy nebo Táni a Oněgina. Eseje Jana Suka, geneticky spjatého staletým svorníkem s génii české hudby, jsou ve své vybroušenosti a stylové čistotě vzacným kořením. Je to opus, který čtenáři pomůže lépe pochopit živý svět opery. Publikace: V aréně prachu, stínů a večerů - eseje o ženských postavách v opeře - Jan Suk.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.