Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Psychologie efektivního leadershipu

Učebnice/Odborná literatura

Psychologie efektivního leadershipu

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Víte, jak v novém týmu získat pozici leadera? Chcete zvýšit výkon svých podřízených? Tato kniha vám poradí, jak na to. Autoři čerpají z klasických i nejnovějších poznatků z výzkumu leadershipu a snaží se o jejich aplikaci. Přinášejí doporučení, jež by měla pomoci identifikovat dobré leadery i rozvíjet vlastní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Psychologie efektivního..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Psychologie efektivního leadershipu koupíte i tady

Specifikace Psychologie efektivního leadershipu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Víte, jak v novém týmu získat pozici leadera? Chcete zvýšit výkon svých podřízených? Tato kniha vám poradí, jak na to. Autoři čerpají z klasických i nejnovějších poznatků z výzkumu leadershipu a snaží se o jejich aplikaci. Přinášejí doporučení, jež by měla pomoci identifikovat dobré leadery i rozvíjet vlastní leadership a leadership druhých. Každé z nich je navíc opřeno o konkrétní výzkumné studie, které jsou v textu citovány. Čtenář se díky tomu může sám rozhodnout, zda a jak moc má jednotlivá doporučení » ... a dál?

Produkt Psychologie efektivního leadershipu

Psychologie efektivního leadershipu - parametry

Název produktu: Psychologie efektivního leadershipu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Víte, jak v novém týmu získat pozici leadera? Chcete zvýšit výkon svých podřízených? Tato kniha vám poradí, jak na to. Autoři čerpají z klasických i nejnovějších poznatků z výzkumu leadershipu a snaží se o jejich aplikaci. Přinášejí doporučení, jež by měla pomoci identifikovat dobré leadery i rozvíjet vlastní leadership a leadership druhých. Každé z nich je navíc opřeno o konkrétní výzkumné studie, které jsou v textu citovány. Čtenář se díky tomu může sám rozhodnout, zda a jak moc má jednotlivá doporučení následovat. Kniha je určena lidem na vedoucích pozicích, těm, kteří se připravují na převzetí vedoucí pozice, personalistům a studentům managementu a organizační psychologie. Přejeme vám příjemné čtení. Věříme, že v knize najdete nové zajímavé informace, jež využijete jak ve svém pracovním, tak i v soukromém životě.   Z obsahu Představení autorů  Úvod  1. Leadership a leader  2. Různé pohledy na efektivitu leadera  2.1 Doporučení pro praxi: posuzování efektivity leadera  3. Faktory efektivity leadera  3.1 Přístupy k leadershipu  3.2 Dovednosti leadera, manažerské dovednosti a manažerské kompetence  3.2.1 Dovednosti a kompetence – pojmy a jejich význam  3.2.2 Manažerské kompetence a efektivita leadera  3.2.3 Identifikace klíčových kompetencí leadera  3.2.4 Doporučení pro praxi: tvorba kompetenčního modelu  3.3 Osobnost leadera  3.3.1 Osobnostní rysy Big Five  3.3.2 Inteligence a další osobnostní charakteristiky  3.3.3 Hodnoty leadera  3.3.4 Doporučení pro praxi: výběr manažera podle osobnostních charakteristik  3.4 Pohlaví a gender leadera  3.4.1 Doporučení pro praxi: ženy a muži na manažerských pozicích  3.5 Vztah leadera s následovníky  3.5.1 Doporučení pro praxi: motivace podřízených  3.6 Situační proměnné  3.6.1 Pracovní a psychologická vyspělost následovníků  3.6.2 Příznivost situace  3.6.3 Další situační faktory a přístupy  3.6.4 Doporučení pro praxi: různý přístup k různým skupinám podřízených  3.7 Identita leadera, identita následovníků a sociální identita  3.7.1 Sociální identita  3.7.2 Identita leadera a její konstruování  3.7.3 Doporučení pro praxi: jak posílit neformální autoritu 3.8 Charisma  3.8.1 Psychodynamický přístup k leadershipu  4. Transakčně- transformační přístup  4.1 Transakční leadership  4.2 Transformační leadership  4.3 Efektivita transakčně-transformačního leadera  4.3.1 Transformační leadership a efektivita leadera  4.3.2 Transakční leadership a efektivita leadera  4.4 Transformační leadership a osobnost leadera  4.5 Doporučení pro praxi: zvyšování efektivity leadera  5. Jak identifikovat dobrého leadera a zhodnotit jeho výkon  5.1 Psychologické testy  5.1.1 Doporučení pro praxi: volba psychologických testů  5.2 Metoda assessment centra  5.2.1 Doporučení pro praxi: základní pravidla pro realizaci assessment centra  5.3 Vícezdrojová zpětná vazba  5.3.1 Doporučení pro praxi: základní pravidla pro použití vícezdrojové zpětné vazby  6. Rozvoj efektivity leadera  6.1 Trénink manažerských dovedností  6.1.1 Doporučen


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.