Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen První pomoc pro každého

Knihy naučná literatura

První pomoc pro každého

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Počet smrtelných úrazů v České republice lze považovat za alarmující. Účinná pomoc může v mnoha případech znamenat zásadní rozdíl mezi životem a smrtí. Proto by měla být schopnost zhodnocení stavu postiženého a způsobilost poskytnut první pomoc součástí základních znalostí a dovedností každého člověka. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
První pomoc pro každého
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? První pomoc pro každého koupíte i tady

Specifikace První pomoc pro každého

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Kniha je určena každému, kdo chce získat znalosti a dovednosti v poskytování první pomoci. Je psána srozumitelně a přehledně, první pomoc není pojímána jako složitý děj, ale jako sled řady po sobě jdoucích logických kroků. Čtenáři se naučí správně poskytovat kvalitní a efektivní základní péči osobám postiženým úrazem či náhlým chorobným stavem. Text obsahuje nejnovější poznatky z oblasti poskytování první pomoci a je rozšířen o problematiku poskytování pomoci malým dětem. Autor knihy je ředitelem organizace, která » ... a dál?

Produkt První pomoc pro každého

První pomoc pro každého - parametry

Název produktu: První pomoc pro každého
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 163 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Počet smrtelných úrazů v České republice lze považovat za alarmující. Účinná pomoc může v mnoha případech znamenat zásadní rozdíl mezi životem a smrtí. Proto by měla být schopnost zhodnocení stavu postiženého a způsobilost poskytnut první pomoc součástí základních znalostí a dovedností každého člověka. Praktický manuál seznámí čtenáře s tím, jak v případě ohrožení zdraví či lidského života postupovat, co je důležité neopominout a jak a kdy začít v případě nutnosti s oživováním. Z obsahu Obsah Co znamená první pomoc? Poskytnutí první pomoci Vyhledání lékařské pomoci Anatomie člověka Dýchací soustava Oběhová soustava Nervová soustava Kosterní soustava Svalová soustava Kůže Jak rychle a správně pomoci? Zhodnocení okolí („Rozhlédni se“) Prvotní ověření („Zkontroluj“) Fyzické vyšetření („Prohmatej“) Umístění do stabilizované polohy Kardiopulmonální resuscitace (CPR) Infarkt myokardu a zástava srdce Postup kardiopulmonální resuscitace (CPR) Ucpání dýchacích cest (dušení) Automatický externí defibrilátor (AED) Práce srdce AED a jeho použití Šok Příčiny šoku Příznaky šoku Opatření proti šoku Krvácení Vnější krvácení Vnitřní krvácení Rány Otevřené rány Vnitřní zranění Tetanus Popáleniny Tepelné popáleniny Chemické popáleniny Elektrické popáleniny Poranění hlavy a páteře Poranění hlavy Poranění páteře Poranění hrudníku, břicha a pánve Poranění hrudníku Poranění břicha Poranění pánve Zlomeniny, poranění kloubů a svalů Zlomeniny Poranění kloubů Poranění svalů Náhlé selhání organismu Infarkt myokardu Cévní mozková příhoda („mozková mrtvice“) Omdlení Záchvaty Cukrovka Otravy a drogové závislosti Požité jedy Otrava alkoholem Drogy Otrava oxidem uhelnatým Kniha je určena pro laickou veřejnost a jejím cílem je poskytnout čtenářům znalosti a dovednosti, které se v dnešní době považují za běžný standard základního vzdělání každého člověka. Poskytnout první pomoc navíc ukládá občanům České republiky trestní zákon č.140/1961 Sb. První pomoc není v publikaci pojímána jako složitý děj, ale jako sled řady po sobě jsoucích logických kroků. které při včasném a správném provedení zachráncem poskytnou postiženému kvalitní a efektivní základní péči a v závažných případech i záchranu ohroženého života. Text obsahuje nejnovější poznatky z oboru a pravidla vydaná Českou radou pro resuscitaci. Autor knihy je ředitelem organizace, která proškolí ročně přibližně 3000 laiků, takže má v této oblasti velké zkušenosti. Autor : Michal Petržela, Druh sortimentu : Kniha, První pomoc pro každého, Jazyk : Čeština, Počet stran : 78


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.