MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

Léky

PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

Hodnocení: 88x
  • 3.47727
EAN: 4013054002346

Prostamol Uno obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. - Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

Specifikace PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

Kategorie Léky
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 404 Kč

Prostamol UNO je rostlinné urologikum (přípravek k léčbě potíží s prostatou).Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. ... a dál?

Produkt PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouPROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek - parametry

Název produktu: PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 404 Kč
Maximální cena: 540 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.48 bodů z 5
Počet hodnocení: 88 x
Hodnocení:
  • 3.47727
Podrobný popis:

Prostamol Uno obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. - Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. Co je to benigní hyperplazie prostaty? Benigní hyperplazie prostaty znamená nezhoubné zbytnění prostaty. Jedná se o přirozený proces stárnutí prostaty; při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, což způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře. První příznaky se mohou objevit již ve 40 letech, ve věku 65 let se vyskytují u 70 % mužů. Jaké příznaky můžete pociťovat, jestliže trpíte benigní hyperplazií prostaty? Častější potřeba močení, zvláště v noci Slabý nebo přerušovaný proud moči Únik moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře Bolest při močení Narušení sexuálního

života Dávkování a způsob podání Užívá se 1 měkká tobolka denně po jídle, a to pokud možno vždy ve stejnou denní dobu. Tobolky se polykají celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Délka léčby závisí na povaze, závažnosti a průběhu onemocnění a není časově omezena. Pravidelné užívání přípravku každý den je obzvlášť důležité pro úspěšnost léčby. Zlepšení obtíží lze očekávat až po cca 4 týdnech. Zvláštní upozornění a opatření pro použití Prostamol uno pouze zlepšuje obtíže při hyperplazii prostaty, aniž by ovlivňoval samotné zbytnění. Měkké tobolky obsahují barvivo ponceau 4R, které může způsobit alergické reakce. Nežádoucí účinky Vzácně se mohou vyskytnout žaludeční obtíže (např. tlak v žaludku, pyróza, slabé říhání, nauzea). Předávkování Dodnes nebyl zaznamenán žádný případ předávkování. Lék Prostamol® Uno obsahuje extrakt Serenoa repens. K vnitřnímu užití. Pozorně si pročtěte příbalový leták. Balení: 60 kapslí Účinná látka: Serenoae extractum spirituosum spissum 320 mg v jedné tobolce Pomocné látky: Sukcinylovaná želatina, glycerol 85%, čištěná voda, oxid titaničitý, černý oxid železitý, ponceau 4R Prostamol uno obsahuje výtažek z plodů rostliny Serenoa repens (trpasličí ságová palma), který působí na tkáň prostaty (předstojné žlázy) snížením aktivity některých mužských pohlavních hormonů (dihydrotestosteronu). Současně snižuje aktivitu enzymu 5-alfa reduktázy. Těmito mechanismy omezuje další zvětšování objemu prostaty a zhoršování obtíží při vyprazdňování močového měchýře. Obtíže při močení způsobené nezhoubným zbytněním prostaty (benigní hypertrofií prostaty), zejména v počátečních stadiích onemocnění u mužů středního a vyššího věku. Zejména se jedná o časté močení (zvláště v noci), obtížné zahájení močení, slabý proud moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře. Přípravek sníží uvedené obtíže, ale nevyléčí onemocnění. Proto je nutná pravidelná kontrola odborným lékařem, urologem. Přípravek se nesmí užívat při známé přecit


Přidat recenzi pro PROSTAMOL UNO 320 mg 60 tobolek

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.