Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na močové cesty a ledviny » Srovnání cen PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek

Léky na močové cesty a ledviny

PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek

Hodnocení: 22x
  • 3.09091

Prostamol Uno obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. - Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek koupíte i tady

Specifikace PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek

Kategorie Léky na močové cesty a ledviny
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 199 Kč

Je určen mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty), a to v I. a II. stádiu tohoto onemocnění. Přípravek bsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. ... a dál?

Produkt PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek

PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek - parametry

Název produktu: PROSTAMOL Uno 320 mg 30 tobolek
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.09 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 3.09091
Podrobný popis:

Prostamol Uno obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. - Prostamol Uno je rostlinným přípravkem. Obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce. Co je to benigní hyperplazie prostaty? Benigní hyperplazie prostaty znamená nezhoubné zbytnění prostaty. Jedná se o přirozený proces stárnutí prostaty; při zbytnění utlačuje prostata močovou trubici, což způsobuje obtíže při vyprazdňování močového měchýře. První příznaky se mohou objevit již ve 40 letech, ve věku 65 let se vyskytují u 70 % mužů. Jaké příznaky můžete pociťovat, jestliže trpíte benigní hyperplazií prostaty? Častější potřeba močení, zvláště v noci Slabý nebo přerušovaný proud moči Únik moči a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře Bolest při močení Narušení sexuálního

života Dávkování a způsob podání Užívá se 1 měkká tobolka denně po jídle, a to pokud možno vždy ve stejnou denní dobu. Tobolky se polykají celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Délka léčby závisí na povaze, závažnosti a průběhu onemocnění a není časově omezena. Pravidelné užívání přípravku každý den je obzvlášť důležité pro úspěšnost léčby. Zlepšení obtíží lze očekávat až po cca 4 týdnech. Zvláštní upozornění a opatření pro použití Prostamol uno pouze zlepšuje obtíže při hyperplazii prostaty, aniž by ovlivňoval samotné zbytnění. Měkké tobolky obsahují barvivo ponceau 4R, které může způsobit alergické reakce. Nežádoucí účinky Vzácně se mohou vyskytnout žaludeční obtíže (např. tlak v žaludku, pyróza, slabé říhání, nauzea). Předávkování Dodnes nebyl zaznamenán žádný případ předávkování. Lék Prostamol® Uno obsahuje extrakt Serenoa repens. K vnitřnímu užití. Pozorně si pročtěte příbalový leták. Balení: 30 kapslí Účinná látka:

Serenoae extractum spirituosum spissum 320 mg v jedné tobolce

Pomocné látky: Sukcinylovaná želatina, glycerol 85%, čištěná voda, oxid titaničitý, černý oxid železitý, ponceau 4R Prostamol uno obsahuje výtažek z plodů rostliny Serenoa repens (trpasličí ságová palma), který působí na tkáň prostaty (předstojné žlázy) snížením aktivity některých mužských pohlavních hormonů (dihydrotestosteronu). Současně snižuje aktivitu enzymu 5-alfa reduktázy. Těmito mechanismy omezuje další zvětšování objemu prostaty a zhoršování obtíží při vyprazdňování močového měchýře.

Obtíže při močení způsobené nezhoubným zbytněním prostaty (benigní hypertrofií prostaty), zejména v počátečních stadiích onemocnění u mužů středního a vyššího věku. Zejména se jedná o časté močení (zvláště v noci), obtížné zahájení močení, slabý proud moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře. Přípravek sníží uvedené obtíže, ale nevyléčí onemocnění. Proto je nutná pravidelná kontrola odborným lékařem, urologem. Přípravek se nesmí užívat při známé přecitl


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.