Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Léky

PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Hodnocení: 0x
  • 4

První klinickými studiemi prověřený sirup z břečťanových list Přírodní silou břečťanu proti kašli: Na přírodní bázi Bez alkoholu, bez cukru a bez přidaných barviv PROSPAN pro celou rodinu Třešňová příchuť Ke zlepšení potíží při akutních i chronických zánětech dýchacích cest provázených kašlem. Bojuje s kašlem hned na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PROSPAN sirup 700 mg 100 ml koupíte i tady

Specifikace PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Nejnižší cena 119 Kč

Prospan sirup uvolňuje hleny v dýchacích cestách, usnadňuje vykašlávání a ulevuje od kašle. Užívá se k léčbě akutních zánětů dýchacích cest provázené kašlem. Prospan sirup je rostlinný léčivý přípravek a jeho účinnou složkou je suchý extrakt z břečťanového listu. Mohou jej užívat děti i dospělí. Nedoporučuje se užívat v těhotenství a v období kojení. Dávkování: Děti do 1 roku věku užívají 2,5 ml sirupu 2x denně. Děti mezi 1-5 lety věku užívají 2,5 ml sirupu 3x denně. Děti mezi 6-9 lety věku užívají 5 ml sirupu 3x » ... a dál?

Produkt PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

PROSPAN sirup 700 mg 100 ml - parametry

Název produktu: PROSPAN sirup 700 mg 100 ml
Výrobce: ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První klinickými studiemi prověřený sirup z břečťanových list Přírodní silou břečťanu proti kašli: Na přírodní bázi

Bez alkoholu, bez cukru a bez přidaných barviv

PROSPAN pro celou rodinu

Třešňová příchuť Ke zlepšení potíží při akutních i chronických zánětech dýchacích cest provázených kašlem. Bojuje s kašlem hned na třech frontách:

Ředí sekret v dýchacích cestách

Roztahuje průdušky

Působí tlumivě na kašel Léčivá látka: Hederae helicis folii extractum siccum (5 - 7,5 : 1), extrahováno ethanolem

30% (m/m) 700 mg ve 100 ml sirupu. Pomocné látky: Kalium-sorbát

kyselina citrónová

krystalizující sorbitol 70%

xanthanová klovatina

třešňové aroma

čištěná voda. Dávkování a způsob podání:

Děti do 1 roku věku - 2,5 ml 2x denně

Děti mezi 1-5 lety věku - 2,5 ml 3x denně

Děti mezi 6-9 lety věku - 5 ml 3x denně

Dospělí a děti nad 10 let věku - 5 ml 3x denně.

(V případě potřeby mohou dospělí užívat 7,5 ml 3x denně) Sirup se užívá ráno, v poledne a večer. Dávkuje se za použití přiložené odměrky. Trvání léčby závisí na typu a závažnosti příznaků, terapie by však měla trvat minimálně týden i při mírnějších zánětech dýchacích cest. Léčba by měla pokračovat ještě 2 až 3 dny po vymizení příznaků, aby se zajistil její úspěch. Příbalová informace k přípravku obsahuje toto upozornění pro pacienta: Pokud by Vaše obtíže přetrvávaly nebo pokud by se u Vás vyvinula dušnost, objevila horečka anebo krev či hnis ve vykašlávaném hlenu, poraďte se, prosím, ihned s lékařem. Kontraindikace:

Přípravek PROSPAN je kontraindikován u pacientů se známou přecitlivělostí vůči kterékoli složce přípravku. Zvláštní upozornění a zvláštní opatření pro použití:

2,5 ml sirupu obsahuje 0,963 g sorbitolu, tj. 0,08 sacharidové jednotky. Podle zvolené dávky pacient užívá až 2,9 g sorbitolu s jednou dávkou sirupu. Pacienti trpící kongenitální intolerancí fruktózy by přípravek neměli užívat. Interakce s jinými léčivými přípravky a jiné formy interakce:

Interakce dosud nebyly popsány. Lze předpokládat, že současné užívání tohoto přípravku s jinými léčivy, např. antibiotiky, nepředstavuje riziko. Těhotenství a kojení:

O bezpečnosti přípravku v průběhu těhotenství a v období kojení nejsou k dispozici údaje. V období těhotenství a kojení by se proto přípravek měl užívat pouze ze závažných důvodů a po poradě s lékařem. Účinky na schopnost řídit a obsluhovat stroje:

PROSPAN je možné považovat za přípravek z tohoto hlediska bezpečný. Nežádoucí účinky:

Velmi vzácně se mohou objevit běžné alergické reakce.

Velmi vzácně se může vyvinout průjem vyvolaný obsahem sorbitolu v přípravku. uvolňuje hleny v dýchacích cestách PROSPAN 1X100ML/700MG Sirup Uvolňuje hleny v dýchacích cestách, usnadňuje odkašlávání a přináší úlevu při dráždivém kašli. Vhodný už od 0 let věku, pro celou rodinu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE - VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! PROSPAN Sirup Hederae helicis folii extractum siccum. Perorální podání Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Engelhard Arzneimittel GmbH & Co-KG, Herzbergstrasse 3, 611


Přidat recenzi pro PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.