MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Léky

PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 4104480705434

První klinickými studiemi prověřený sirup z břečťanových list Přírodní silou břečťanu proti kašli: Na přírodní bázi Bez alkoholu, bez cukru a bez přidaných barviv PROSPAN pro celou rodinu Třešňová příchuť Ke zlepšení potíží při akutních i chronických zánětech dýchacích cest provázených kašlem. Bojuje s kašlem hned na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8019
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Specifikace PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Nejnižší cena 127 Kč

Prospan sirup uvolňuje hleny v dýchacích cestách, usnadňuje vykašlávání a ulevuje od kašle. Užívá se k léčbě akutních zánětů dýchacích cest provázené kašlem. Prospan sirup je rostlinný léčivý přípravek a jeho účinnou složkou je suchý extrakt z břečťanového listu. Mohou jej užívat děti i dospělí. Nedoporučuje se užívat v těhotenství a v období kojení. Dávkování: Děti do 1 roku věku užívají 2,5 ml sirupu 2x denně. Děti mezi 1-5 lety věku užívají 2,5 ml sirupu 3x denně. Děti mezi 6-9 lety věku užívají 5 ml sirupu 3x » ... a dál?

Produkt PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

PROSPAN sirup 700 mg 100 ml - parametry

Název produktu: PROSPAN sirup 700 mg 100 ml
Výrobce: ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První klinickými studiemi prověřený sirup z břečťanových list Přírodní silou břečťanu proti kašli: Na přírodní bázi

Bez alkoholu, bez cukru a bez přidaných barviv

PROSPAN pro celou rodinu

Třešňová příchuť Ke zlepšení potíží při akutních i chronických zánětech dýchacích cest provázených kašlem. Bojuje s kašlem hned na třech frontách:

Ředí sekret v dýchacích cestách

Roztahuje průdušky

Působí tlumivě na kašel Léčivá látka: Hederae helicis folii extractum siccum (5 - 7,5 : 1), extrahováno ethanolem

30% (m/m) 700 mg ve 100 ml sirupu. Pomocné látky: Kalium-sorbát

kyselina citrónová

krystalizující sorbitol 70%

xanthanová klovatina

třešňové aroma

čištěná voda. Dávkování a způsob podání:

Děti do 1 roku věku - 2,5 ml 2x denně

Děti mezi 1-5 lety věku - 2,5 ml 3x denně

Děti mezi 6-9 lety věku - 5 ml 3x denně

Dospělí a děti nad 10 let věku - 5 ml 3x denně.

(V případě potřeby mohou dospělí užívat 7,5 ml 3x denně) Sirup se užívá ráno, v poledne a večer. Dávkuje se za použití přiložené odměrky. Trvání léčby závisí na typu a závažnosti příznaků, terapie by však měla trvat minimálně týden i při mírnějších zánětech dýchacích cest. Léčba by měla pokračovat ještě 2 až 3 dny po vymizení příznaků, aby se zajistil její úspěch. Příbalová informace k přípravku obsahuje toto upozornění pro pacienta: Pokud by Vaše obtíže přetrvávaly nebo pokud by se u Vás vyvinula dušnost, objevila horečka anebo krev či hnis ve vykašlávaném hlenu, poraďte se, prosím, ihned s lékařem. Kontraindikace:

Přípravek PROSPAN je kontraindikován u pacientů se známou přecitlivělostí vůči kterékoli složce přípravku. Zvláštní upozornění a zvláštní opatření pro použití:

2,5 ml sirupu obsahuje 0,963 g sorbitolu, tj. 0,08 sacharidové jednotky. Podle zvolené dávky pacient užívá až 2,9 g sorbitolu s jednou dávkou sirupu. Pacienti trpící kongenitální intolerancí fruktózy by přípravek neměli užívat. Interakce s jinými léčivými přípravky a jiné formy interakce:

Interakce dosud nebyly popsány. Lze předpokládat, že současné užívání tohoto přípravku s jinými léčivy, např. antibiotiky, nepředstavuje riziko. Těhotenství a kojení:

O bezpečnosti přípravku v průběhu těhotenství a v období kojení nejsou k dispozici údaje. V období těhotenství a kojení by se proto přípravek měl užívat pouze ze závažných důvodů a po poradě s lékařem. Účinky na schopnost řídit a obsluhovat stroje:

PROSPAN je možné považovat za přípravek z tohoto hlediska bezpečný. Nežádoucí účinky:

Velmi vzácně se mohou objevit běžné alergické reakce.

Velmi vzácně se může vyvinout průjem vyvolaný obsahem sorbitolu v přípravku. uvolňuje hleny v dýchacích cestách PROSPAN 1X100ML/700MG Sirup Uvolňuje hleny v dýchacích cestách, usnadňuje odkašlávání a přináší úlevu při dráždivém kašli. Vhodný už od 0 let věku, pro celou rodinu. PŘÍBALOVÁ INFORMACE - VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! PROSPAN Sirup Hederae helicis folii extractum siccum. Perorální podání Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Engelhard Arzneimittel GmbH & Co-KG, Herzbergstrasse 3, 611


Přidat recenzi pro PROSPAN sirup 700 mg 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.