Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Propedeutika vnitřního lékařství

Učebnice/Odborná literatura

Propedeutika vnitřního lékařství

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy - dotisk 2014. Tato zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla používána na všech lékařských ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88539
skladem

Jaké má kniha
Propedeutika vnitřního ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Propedeutika vnitřního lékařství koupíte i tady

Specifikace Propedeutika vnitřního lékařství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 300 Kč

Tato zcela přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla používána na všech lékařských fakultách. ... a dál?

Produkt Propedeutika vnitřního lékařství

Propedeutika vnitřního lékařství - parametry

Název produktu: Propedeutika vnitřního lékařství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 366 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy - dotisk 2014. Tato zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla používána na všech lékařských fakultách. Publikace byla a je studenty hodnocena za didakticky nejlepší ze současně dostupných učebnic pro vstup do základního klinického oboru. Studenti se tak systematicky seznamují naprosto srozumitelným a názorným způsobem s fyzikálním vyšetřením a interpretací získaných nálezů. Publikace provází medika jak po dobu studia, ale plně ji využije i ve své budoucí lékařské praxi. Knihu ocení i mnozí pedagogové. Po opakovaných reedicích přistoupili autoři k aktualizaci a doplnění prakticky všech kapitol o poslední poznatky. Zcela nová a ojedinělá je u učebnice tohoto druhu i část se zkušebními otázkami – testy mnohočetného výběru, které umožní studentovi ověřit si jeho znalosti. První vydání publikace vyšlo rovněž v anglické verzi pod názvem "Physical Examination in Internal Medicine – Reprint of the Besteseller". kniha, Propedeutika vnitřního lékařství, Nové, zcela přepracované vydání, doplněné testy, Ladislav Chrobák, GRADA Ladislav ChrobákNové, zcela přepracované vydání, doplněné testyGRADA 2007Kniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.