Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen PROMETHEUS, spol. s r. o. Máte rádi kružnice? - L. Boček, J. Zhouf

Učebnice/Odborná literatura

PROMETHEUS, spol. s r. o. Máte rádi kružnice? - L. Boček, J. Zhouf cena od 0 Kč

PROMETHEUS, spol. s r. o. Máte rádi kružnice? - L. Boček, J. Zhouf

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Máte rádi kružnice? - L. Boček; J. Zhouf. Máte rádi kružnice a máte pocit, že si jich žáci užijí na střední škole málo? Chcete, aby uměli vyřešit i složitější geometrické úlohy, ve kterých se kružnice vyskytují? Nabízíme vám několik rozšiřujících témat, v nichž hlavní roli hraje kružnice. (Jejich názvy ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

PROMETHEUS, spol. s r. o. Máte rádi kružnice? - L. Boček, J. Zhouf - parametry

Název produktu: PROMETHEUS, spol. s r. o. Máte rádi kružnice? - L. Boček, J. Zhouf
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Máte rádi kružnice? - L. Boček; J. Zhouf. Máte rádi kružnice a máte pocit, že si jich žáci užijí na střední škole málo? Chcete, aby uměli vyřešit i složitější geometrické úlohy, ve kterých se kružnice vyskytují? Nabízíme vám několik rozšiřujících témat, v nichž hlavní roli hraje kružnice. (Jejich názvy jsou Apolloniova kružnice a kružnice devíti bodů, Mocnost bodu ke kružnici, Stejnolehlost kružnice a kruhová inverze, Neeukleidovská geometrie.) Jedná se o samostatná témata, která lze považovat za nenáročná odbočení při probírání středoškolské planimetrie a která svým rozsahem naplní jednu až tři vyučovací hodiny. Text je určen jednak pro učitele jako vhodná látka na doplnění a prohloubení pojmu kružnice, jednak pro žáky středních škol, kteří získané poznatky mohou využít např. při řešení úloh matematické olympiády. Text může být použit i k samostudiu pro zvídavé žáky. Každé téma je uvedeno motivační úlohou, na kterou navazuje krátký výklad teorie. Nakonec jsou uvedeny řešené i neřešené úlohy. Publikace: Máte rádi kružnice? - L. Boček; J. Zhouf.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.