Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989

Knihy osobnosti a fakta

Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989

Hodnocení: 1x
  • 4

Na příkladu konkrétní situace v okrese Havlíčkův Brod popisuje autor vznik, vývoj a činnost  Státní bezpečnosti, její propojení se státními i stranickými orgány. Zabývá se rovněž metodami činnosti, technickými prostředky a agenturní sítí. Informace o činnosti StB se doposud spíše orientovaly na známé osobnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989 koupíte i tady

Specifikace Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 22 Kč

Na příkladu konkrétní situace v okrese Havlíčkův Brod popisuje autor vznik, vývoj a činnost Státní bezpečnosti, její propojení se státními i stranickými orgány. Zabývá se rovněž metodami činnosti, te ... a dál?

Produkt Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989

Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989 - parametry

Název produktu: Prokop Tomek: Okres na východě 1960-1989
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 22 Kč
Maximální cena: 29 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na příkladu konkrétní situace v okrese Havlíčkův Brod popisuje autor vznik, vývoj a činnost  Státní bezpečnosti, její propojení se státními i stranickými orgány. Zabývá se rovněž metodami činnosti, technickými prostředky a agenturní sítí. Informace o činnosti StB se doposud spíše orientovaly na známé osobnosti v prostředí velkoměst. Tato kniha se snaží doplnit chybějící informace o existenci StB na periferii, mimo hlavní město a další velkoměsta. Práce se opírá především o zatím málo využívané archivní materiály bývalé StB z Oddělení StB Havlíčkův Brod, případně zprávy o činnosti Krajské správy SNB. Autor dále v práci vychází z rozkazů, nařízení a směrnic ministerstva vnitra. Jako doplňkový materiál využívá místní tisk Cesta Vysočiny a vzpomínek pamětníků.Kniha je členěna na dva základní tematické okruhy: na otázky související s aparátem StB a státní mocí a na důsledky existence bezpečnostního aparátu pro občany.Čtenáři v knížce najdou jak odpovědi a vysvětlení obecně platných postupů, a tak i vodítko, jak hodnotit své osobní zážitky nebo špatné zkušenosti. Kniha vychází ve spolupráci s Úřadem dokumentace a vyšetřování zločin. komunismu. Okres na východě 1960-1989 – Občané a nejnižší článek Státní bezpečnosti na příkladu okresu Havlíčkův Brod - Prokop Tomek. Na příkladu konkrétní situace v okrese Havlíčkův Brod popisuje autor vznik, vývoj a činnost Státní bezpečnosti, její propojení se státními i stranickými orgány. Zabývá se rovněž metodami činnosti, technickými prostředky a agenturní sítí. Okres na východě 1960-1989 – Občané a nejnižší článek Státní bezpečnosti na příkladu okresu Havlíčkův Brod - Prokop Tomek od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.