Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen PROCTO-GLYVENOL krém 30 g

Léky na kůži

PROCTO-GLYVENOL krém 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol rektální krém (Tribenosidum, Lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77833
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PROCTO-GLYVENOL krém 30 g koupíte i tady

Specifikace PROCTO-GLYVENOL krém 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 100 Kč

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. Hemeroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku, které způsobují místní bolest, píchání a svědění. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu v malých krevních cévách. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemeroidy. ... a dál?

Produkt PROCTO-GLYVENOL krém 30 g

PROCTO-GLYVENOL krém 30 g - parametry

Název produktu: PROCTO-GLYVENOL krém 30 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 137 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol rektální krém (Tribenosidum, Lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka nebo zdravotní sestry. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V této příbalové informaci naleznete: Co to je Procto-Glyvenol a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Procto-Glyvenol používat Jak se Procto-Glyvenol používá Možné nežádoucí účinky Jak Procto-Glyvenol uchovávat Obsah balení a další informace 1. Co to je Procto-Glyvenol a k čemu se používá Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. Hemeroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku, které způsobují místní bolest, píchání a svědění. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu v malých krevních cévách. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemeroidy. Jedna tuba krému (30g) obsahuje 1500mg tribenosidu a 600mg lidokainu. Procto-Glyvenol krém je dostupný v balení 30g. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Procto-Glyvenol používat Nepoužívejte přípravek Procto-Glyvenol - jestliže jste alergický(á) na léčivé látky nebo kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření V případě, že trpíte jaterním onemocněním, konzultujte použití přípravku Procto-Glyvenol s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Tuba přípravku Procto-Glyvenol, krém má ve spodní části latexové spojení. Latex může způsobit vážnou alergickou reakci. Pokud víte, že jste přecitlivělí na latex, buďte při manipulaci s tubou obzvláště opatrní. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Není znám žádný problém při používání přípravku Procto-Glyvenol s ostatními léčivými přípravky. Jestliže Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že již používáte Procto-Glyvenol. Používání přípravku Procto-Glyvenol s jídlem a pitím Procto-Glyvenol se používá nezávisle na době jídla. Těhotenství a kojení: Pokud jste těhotná nebo kojíte nebo plánujete otěhotnět, poraďte se před použitím tohoto přípravku s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Přípravek Procto-Glyvenol se nesmí používat běh


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.