Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti

Knihy

Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Písomnosti v obchodnom aj úradnom styku sa používajú na sprostredkovanie informácií. Odzrkadľuje sa v nich úroveň práce úradu, podniku či firmy. Táto knižka vás uvedie do problematiky správneho písania písomností, ich úpravy v súlade s normou a nájdete v nej aj niekoľko ukážok správnej formulácie a úpravy úradnej ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 52 Kč

V písomnostiach sa odzrkadľuje úroveň práce úradu, podniku či firmy. Knižka Vás uvedie do problematiky správneho písania písomností, ich úpravy v súlade s normou. S ukážkami správnej formulácie a úpravy. Pre všetkých, ktorí v rámci svojej práce udržiavajú písomný styk s inými inštitúciami, prípadne vnútri podniku. ... a dál?

Produkt Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti

Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti - parametry

Název produktu: Príroda Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písomnosti v obchodnom aj úradnom styku sa používajú na sprostredkovanie informácií. Odzrkadľuje sa v nich úroveň práce úradu, podniku či firmy. Táto knižka vás uvedie do problematiky správneho písania písomností, ich úpravy v súlade s normou a nájdete v nej aj niekoľko ukážok správnej formulácie a úpravy úradnej korešpondencie. Príhovory: Ernest Weidler Návrh obálky: Jozef Vysoký Z obsahu: Úvod do obchodnej korešpondencie Písomnosti pri organizácii a riadení podniku Osobné listy Príhovory Personálne písomnosti Právne písomnosti Písomnosti pri nákupe a predaji Písomnosti pri styku s peňažnými ústavmi a poštou Moderné spracovanie textov Publikace: Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti - a inné písomnosti - Lýdia Bednárová. Publikace: Korešpondencia v obchodnej praxi a iné písomnosti - a inné písomnosti - Lýdia Bednárová. Lýdia Bednárováa inné písomnostiPríroda 2006Kniha, slovenština, 94 stran Autor knihy Lýdia Bednárová, Vydavatelstvo Príroda, a inné písomnosti


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.