MENU

Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml

Ostatní produkty

Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml cena od 0 Kč

Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml

Hodnocení: 2x
  • 4

biologicky odbouratelný přijímán zelenými částmi rostlin snadné dávkování hubí plevel včetně kořenů nepůsobí na semema v půdě Použití přípravku: plevel Forma: kapalné Užití: jaro; léto; podzim ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

De Longhi EcoDecalk

De Longhi EcoDecalk

od 287 Kč

Steba KH 2

Steba KH 2

od 1 498 Kč

Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml - parametry

Název produktu: Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml
Výrobce: Scotts
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

biologicky odbouratelný

přijímán zelenými částmi rostlin

snadné dávkování

hubí plevel včetně kořenů

nepůsobí na semema v půdě Použití přípravku: plevel

Forma: kapalné

Užití: jaro; léto; podzim

  • Účinek: redukce plevelů
  • biologicky odbouratelný
  • přijímán zelenými částmi rostlin
  • snadné dávkování
  • hubí plevel včetně kořenů
  • nepůsobí na semema v půdě Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.304

Výška (cm): 18.40

Šířka (cm): 9.05

Hloubka (cm): 4.70

EAN: 5411773067773 Záruční doba: 24 měsíců Postřikový přípravek ve formě koncentrátu pro ředění vodou k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech, vinohradech, v okrasných kulturách, k likvidaci nežádoucí vegetace na ostatních plochách, v lesních kulturách Působení: Roundup Aktiv je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi, listy a oddenky a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku v rostlině se docílí zničení jejích podzemních i nadzemních částí. Vzhledem k tomu, že Roundup Aktiv je na povrchu půdy okamžitě inaktivován a mikrobiálně odbouráván, neproniká půdou ke kořenům a nepůsobí na semena. Roundup Biaktiv je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají výhradně bzelenými částmi, listy a oddenky a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku v rostlině se docílí zničení jejích podzemních i nadzemních částí. Vzhledem k tomu, že Roundup Biaktiv je na povrchu půdy okamžitě inaktivován a mikrobiálně odbouráván, neproniká půdou ke kořenům a nepůsobí na semena. Předpokladem úspěšného hubení vytrvalých hluboko zakořeněných plevelů je vytvoření dostatečné plochy listů v době postřiku, aby se zabezpečil co největší příjem účinné látky do rostlin. Nejúčinnější jsou ošetření prováděná v době od nasazení poupat do odkvětu, kdy jsou rostliny v plném růstu. Příznaky působení jsou postupné vadnutí, žloutnutí, zasychání až zhnědnutí zasažených rostlin. Účinek se zrychluje vyššíí intenzitou světla a vyššíí relativní vlhkostí vzduchu. Déšť do 2 hodin po ošetření účinek snižuje. Kultivační a seťové práce se mohou provádět v době, kdy se projevily první příznaky účinku. Návod k použití - etiketa Upozornění: Neskladujte Roundup Aktiv v kovových nádržích ani nepoužívejte postřikovače s kovovými nádržemi s pozinkovaným vnitřkem či z lehkých kovů, případně bez vnitřní povrchové úpravy plastickými hmotami. Roundup Aktiv může ve styku s kovem reagovat a vytvářet přitom lehce zápalný plyn. V blízkosti nádrže je proto zakázáno manipulovat s otevřeným ohněm. Neponechávejte nikd zbytky postřikové tekutiny v nádrži postřikovače. Nádrž se po postřiku a několikerém důkladném vypláchnutí vodou musí nechat dobře vyvětrat. Vzhledem k charakteru přípravku nelze v případě nedostatečného vypláchn


Přidat recenzi pro Přípravek Scotts Roundup aktiv 280 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Fieldmann FZN 4001-A

Fieldmann FZN 4001-A

AKUMULÁ,TOROVÉ, NOŽNICE . POPIS: . Ideá,lny pomocní,k pre ú,pravu okrajov trá,vnika a tvarovanie okrasný,ch dreví,n. Rukovä,ť nožní,c je možné, otá,čať »

od 649 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.