Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit

Knihy

Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prima A2/díl 4 - Pracov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. ... a dál?

Produkt Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit

Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Prima A2/díl 4 - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Publikace: Prima A2/díl 4 PS - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V

části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v

každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní

slovní zásobou s českými ekvivalenty. Publikace: Prima A2/díl 4 PS - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v  každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. (němčina [jako] druhý cizí jazyk. Díl 4) Prima A2/díl 4 - pracovní sešit - kolektiv autorů. Prima A2/díl 4 - pracovní sešit - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Prima za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Friederike Jin; Lutz Rohrmann; Grammatiki RizouNěmčina druhý cizí jazykFRAUSKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.