Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Prima A1/díl 2 - Učebnice

Knihy

Prima A1/díl 2 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle . Žáci jsou vedeni k tomu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prima A1/díl 2 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prima A1/díl 2 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Prima A1/díl 2 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček jsou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak » ... a dál?

Produkt Prima A1/díl 2 - Učebnice

Prima A1/díl 2 - Učebnice - parametry

Název produktu: Prima A1/díl 2 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle . Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček jsou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s  českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Publikace: Prima A1/díl 2 UČ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Milena Zbranková. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících

zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute),

přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou

dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu

a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše

formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým

komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou

přílohu. Publikace: Prima A1/díl 2 UČ - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Milena Zbranková. Prima je pětidílný soubor učebnic určený pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka. Je vhodný pro studenty od cca 13 let, kterým umožňuje kontinuální přípravu k maturitní zkoušce v průběhu 5-6 let. Cílem je dosáhnout úrovně B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Učebnice je proto vhodná především pro osmiletá gymnázia. Prima nabízí: - spojení zahraničních zkušeností se znalostí českého prostředí - mírnou progresi se zaměřením na komunikativní dovednosti - systematický fonetický koncept - přehlednou gramatiku s českými komentáři Prima A1/díl 2 - učebnice - kolektiv autorů. Prima A1/díl 2 - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Prima za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.