Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě

Učebnice/Odborná literatura

Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě

Hodnocení: 1x
  • 4

Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice sociologie a ekonomie pro druhý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě koupíte i tady

Specifikace Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Moderně pojatá učebnice sociologie a ekonomie pro druhý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž k ... a dál?

Produkt Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě

Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě - parametry

Název produktu: Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice sociologie a ekonomie pro druhý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce a popisem jejího průběhu), přílohy (pro plnění jednotlivých úkolů) a shrnutí základních pojmů (s nejdůležitějším učivem). Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada volných listů ve složce na vnitřní straně desek s losovacími kartičkami, testy znalostí a pracovními listy pro skupinové aktivity. Kniha vychází z pilotní verze RVP G (resp. RVP GSP), jehož požadavky na očekávané výstupy i učivo splňuje. V učitelské části je kromě přesného popisu vztahu této formy výuky společenských věd k rámcovým vzdělávacím programům také návrh učebních osnov pro 2. ročník ZSV pro školní vzdělávací program. Kniha navazuje na stejně pojatou učebnici psychologie autorů Přemysla Šila a Jany Karolové, také z Nakladatelství Olomouc, která nyní vychází v rozšířeném druhém vydání. Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě - Šil Přemysl, Karolová Jana od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Přemysl Šil; Jana KarolováSociologie a ekonomie pro střední školyOLOMOUCKniha, čeština, 180 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.