Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderně pojatá učebnice politologie, práva a mezinárodních vztahů pro čtvrtý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena do 11 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce, popisem jejího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 133 Kč

Moderně pojatá učebnice politologie, práva a mezinárodních vztahů pro čtvrtý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena d ... a dál?

Produkt Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání

Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání - parametry

Název produktu: Přemysl Šil, Jana Karolová: Člověk jako občan a světoobčan, 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderně pojatá učebnice politologie, práva a mezinárodních vztahů pro čtvrtý ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena do 11 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce, popisem jejího průběhu a úkoly), přílohy a čítanky (vztahují se k zadaným úkolům) a shrnutí (s nejdůležitějším učivem). Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada volných listů (ve složce na vnitřní straně desek) s losovacími kartičkami, testy znalostí a pracovními listy pro aktivity. Kniha vychází z platné verze RVP G (resp. RVP GSP), jehož požadavky na očekávané výstupy i učivo splňuje. V učitelské části je proto také návrh učebních osnov pro 4. ročník ZSV pro tvorbu školního vzdělávacího programu. Kniha uzavírá řadu stejně pojatých učebnic ZSV autorů Přemysla Šila a Jany Karolové, vydaných Nakladatelstvím Olomouc pod názvy Člověk jako osobnost (psychologie), Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě (sociologie a ekonomie) a Člověk na cestě k moudrosti (filosofie a etika). Publikace: Člověk jako občan a světoobčan - Přemysl Šil;Jana Karolová. Politologie, právo a mezinárodní vztahy pro střední školy.

Publikace navazuje na učebnice "Člověk jako osobnost (psychologie),

Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě (sociologie a

ekonomie) a Člověk na cestě k moudrosti (filosofie a etika) od

stejných autorů. Publikace: Člověk jako občan a světoobčan - Přemysl Šil;Jana Karolová. Politologie, právo a mezinárodní vztahy pro střední školy.

Publikace navazuje na učebnice "Člověk jako osobnost (psychologie), Člověk

ve společnosti a v ekonomickém životě (sociologie a ekonomie) a Člověk

na cestě k moudrosti (filosofie a etika) od stejných autorů. Autor: Přemysl Šil; Jana KarolováVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7182-293-6Počet stran: 260Rozměry: 204,0 x 144,0 x 18,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.